Maciej Stuhr chwali się zdolną siostrą. "Wyrosła na wspaniałą artystkę". Pokazał jej dzieła

Jak się okazuje, siostra Macieja Stuhra również ma artystyczną duszę. Marianna Stuhr została malarką.

Maciej Stuhr niechętnie opowiada publicznie na temat swoich najbliższych, jednak od czasu do czasu zdarza mu się opublikować rodzinne zdjęcie na Instagramie, czy zamieścić nieco bardziej prywatny wpis na Facebooku. Do tej pory jego siostra Marianna żyła w cieniu sławnego ojca i brata, a w mediach pojawiała się sporadycznie, zazwyczaj komentując stan zdrowia schorowanego taty. Tym razem przypomniał o niej Maciej Stuhr. Dumny brat pochwalił się pracami młodszej siostry. Wiedzieliście, że jest malarką? 

ZOBACZ TEŻ: Maciej Stuhr przygotował zagadkę dla Jarosława Kaczyńskiego. Rozwiązanie nie spodoba się prezesowi PiS-u

Maciej Stuhr chwali się zdolną siostrą

W rodzinie Stuhrów nie brakuje ducha artystycznego. W końcu Jerzy Stuhr jest uznawany za aktora wybitnego, a jego syn Maciej od dawna idzie w jego ślady. Nic więc dziwnego, że Marianna Stuhr również postawiła na sztukę. Nie zajęła się jednak aktorstwem, ale malarstwem. Swoje prace regularnie publikuje na stronie internetowej, a także na Instagramie. Co ciekawe, wiele jej rysunków zdobi wnętrza Hotelu Warszawa, znajdującego się w historycznym budynku Prudential w stolicy. Prace Marianny Stuhr to równowaga pomiędzy tradycją a nowoczesnością. Artystka łączy współczesną ekspresję z technikami czasu minionego, opowiadając często osobiste i intymne opowieści. Poza sztuką zajmuje się projektowaniem graficznym. Starszy brat jest bardzo dumny z siostry, co udowodnił ostatnio na Instagramie. Zachęcił swoich obserwatorów do zapoznania się z jej pracami.

Moja siostra wyrosła na wspaniałą malarkę. Sami zobaczcie-napisał. 

Maciej Stuhr, Marianna StuhrMaciej Stuhr, Marianna Stuhr instagram.com@maciej_stuhr

Skutecznie was zachęcił?

Więcej zdjęć prac Marianny Stuhr zobaczycie klikając TUTAJ i TUTAJ

ZOBACZ TEŻ: Maciej Stuhr z ojcem i synem na górskiej wycieczce. "Genów nie oszukasz". Fani pod wrażeniem: Genialne ujęcie

Zobacz wideo Maciej Stuhr komentuje zachowanie posłanki Lichockiej
Więcej o: