Maciej Stuhr z ojcem i synem na górskiej wycieczce. "Genów nie oszukasz". Fani pod wrażeniem: Genialne ujęcie

Maciej Stuhr zrelacjonował na Instagramie górską wycieczkę. Na zamieszczonym przez aktora zdjęciu widzimy, że towarzyszą mu syn oraz ojciec. Fani są pod wielkim wrażeniem rodzinnego obrazka.

Ostatnio głośno było o problemach zdrowotnych Jerzego Stuhra. Przypomnijmy, że aktor w nocy z 12 na 13 lipca trafił do jednego z krakowskich szpitali. Został tam przetransportowany z Nowego Targu, gdzie doznał udaru. Stan zdrowia legendarnego aktora był bardzo poważny, a lekarze nie wykluczali najgorszego. Na szczęście szybka interwencja medyków zapobiegła tragedii i Jerzy Stuhr już po dwóch tygodniach wyszedł ze szpitala. Od tamtej pory sam zainteresowany zdążył udzielić już nawet wywiadu Tomaszowi Lisowi, w którym przyznał, że czuje się coraz lepiej. Teraz  Maciej Stuhr pochwalił się ich wspólnym zdjęciem z górskiej wycieczki.

ZOBACZ TEŻ: Maciej Stuhr napisał poruszający list do córki z okazji jej urodzin. "Pamiętasz, jak w domu bywałem gościem"

Maciej Stuhr na rodzinnej wyciecze z ojcem i synem 

Wszystko wskazuje na to, że ze zdrowiem Jerzego Stuhra jest już całkiem dobrze, a najnowsza fotka, jaką na Instagramie zamieścił jego syn, jest najlepszym tego dowodem. Na zdjęciu widzimy trzy pokolenia Stuhrów podczas pieszej wycieczki po Tatrzańskim Parku Narodowym. 

Genów nie oszukasz. #trzypokolenia #threegenerations- podpisał zdjęcie aktor.
 

Fani są pod wrażeniem rodzinnego obrazka, o czym tłumnie dają znać w komentarzach pod zdjęciem. 

Genialne ujęcie. 
Zrobiliście mi dzień dzisiaj Panowie. Zdjęcie pierwsza klasa.
I tak sobie spacerują trzy pokolenia. Zdjęcie bomba. Jest moc- piszą pod zdjęciem. 

Trudno się z nimi nie zgodzić. Mamy nadzieję, że Jerzy Stuhr będzie się czuł już tylko lepiej! 

ZOBACZ TEŻ: Maciej Stuhr z żoną pomagają czeczeńskim rodzinom. Przyjęli jedną pod swój dach. "To nie jakiś mityczny uchodźca''

Zobacz wideo Maciej Stuhr komentuje zachowanie posłanki Lichockiej