Maciej Stuhr napisał poruszający list do córki z okazji jej urodzin. "Pamiętasz, jak w domu bywałem gościem"

Córka Macieja Stuhra skończyła 20 lat. Aktor napisał do niej list, który został opublikowany w magazynie "Zwierciadło".

Maciej Stuhr jest znany już nie tylko jako świetny aktor, ale również aktywista. Sprawy społeczne i polityczne nie są mu obce, o czym często daje znać w wywiadach, na protestach, a także mediach społecznościowych. Starsza córka aktorka niedawno obchodziła swoje 20 urodziny, o czym dumny tata wspomniał w liście przedrukowanym przez magazyn "Zwierciadło". Stuhr zdecydował się na poruszające wyznania. 

ZOBACZ TEŻ: Maciej Stuhr z żoną pomagają czeczeńskim rodzinom. Przyjęli jedną pod swój dach. "To nie jakiś mityczny uchodźca''

Maciej Stuhr napisał list do córki

Matylda Stuhr skończyła 20 lat. Aktor napisał list do córki, który został opublikowany w magazynie "Zwierciadło". Składa jej tam życzenia, a także zwraca uwagę na kilka ważnych dla niego spraw.

To wyście zrozumieli, że zatracanie się w pracy, wyścig szczurów to nie wszystko, czym człowiek powinien być. Praca pochłonęła nas bez reszty. Sama doskonale to wiesz i pamiętasz, jak w domu bywałem gościem. Praca jako sposób na zmianę siermiężnej, postkomunistycznej rzeczywistości materialnej i praca jako wielka pasja, której wielu z nas oddawało się bez reszty - czytamy w liście. 

Pod koniec listu Maciej Stuhr zwrócił bezpośrednio do córki. Nie brakowało emocjonalnych słów.

Chcę ci napisać, żebyś się nie martwiła. Wierzę w was, że doskonale dacie sobie radę - dodał. 

Matylda Stuhr jest owocem miłości aktora i Samanthy Janas. Para rozstała się już dobre kilka lat temu. Teraz Maciej Stuhr jest w związku z dietetyczką Katarzyną Błażejewską, z którą ma syna Tadeusza. 

 

ZOBACZ: Jerzy Stuhr jest już w domu. Maciej Stuhr dziękuje w imieniu ojca. ''Komisarz Ryba wraca do akcji!''