Marianna Stuhr o chorobie ojca: Moja ciąża była dla niego motywacją, żeby dożył momentu, aż ujrzy dziecko

Córka aktora opowiedziała o tym, co wtedy czuła.
Marianna Stuhr o chorobie ojca Moja ciąża była dla niego motywacją, żeby dożył momentu, w którym ujrzy dziecko - mówi córka aktora Córka Jerzego Stuhra była gościem ostatniego wydania programu "Dzień Dobry TVN". Marianna Stuhr w szczerej rozmowie z Jolantą Pieńkowską wróciła do bolesnych momentów swojego życia. Wspominała czas, gdy dowiedziała się, że jej ojciec jest poważnie chory. Był to dla niej szczególny okres, bowiem w tym samym czasie zaszła w ciążę. Jak sama przyznaje, nie było jej łatwo pogodzić troskę o zdrowie i życie ukochanego taty z wielką radością z powodu oczekiwania dziecka. - To są okrutne emocje. Zwłaszcza w tym pierwszym okresie ciąży, gdy człowiek jest wyczulony na wszystko wokół siebie i nie czuje się najlepiej - powiedziała Marianna Stuhr w rozmowie z "DD TVN". - To był bardzo trudny czas, ale daliśmy radę. Bałam się, żeby stres, który odczuwałam, nie wpłynął na moją córeczkę. Na szczęście tak się nie stało. Jest cudowna, radosna, to wspaniała mała osóbka - dodała. Zarówno ona, jak i jej ojciec sądzą, że był to idealny moment na oczekiwanie na malucha. Dzięki temu jej ojcu nie zabrakło chęci życia. - Tata wielokrotnie podkreślał, że to była wielka motywacja dla niego, żeby dożyć momentu, w którym ujrzy moje dziecko. Mam takie poczucie, że wiąże ich teraz jakaś szczególna nić porozumienia - przyznała córka aktora.

Marianna Stuhr jest córką Jerzego Stuhra i siostrą Macieja Stuhra. Była dzisiaj gościem programu "DD TVN" i w szczerej rozmowie z Jolantą Pieńkowską wróciła do bolesnych momentów swojego życia. Marianna wspominała czas, gdy dowiedziała się, że jej ojciec jest śmiertelnie, jak wtedy sądzono, chory. Był to dla niej szczególny okres, zaszła bowiem wtedy w ciążę. Nie było łatwo pogodzić troskę o zdrowie i życie ukochanego taty z wielką radością z powodu oczekiwania dziecka.

To są okrutne emocje. Zwłaszcza w tym pierwszym okresie ciąży, gdy człowiek jest wyczulony na wszystko wokół siebie i też nie najlepiej się czuje - powiedziała w rozmowie z "DD TVN". - To był bardzo trudny czas, ale daliśmy radę. Bałam się, żeby ten stres, który odczuwałam, nie wpłynął na moją córeczkę. Na szczęście tak się nie stało. Jest cudowna, radosna, to wspaniała mała osóbka.

02.02.2009 WARSZAWA , CLUB TRAFFIC , SPOTKANIE Z RODZINA STUHROW W ZWIAZKU Z WYDANIEM KSIAZKI Fot. Wojciech Olkuonik / AG

Zarówno ona, jak i jej ojciec sądzą, że był to idealny moment na oczekiwanie na malucha. Dzięki temu w jej ojca wstąpiła chęć życia.

Tata wielokrotnie podkreślał, że to była wielka motywacja dla niego, żeby dożyć takiego momentu, że ujrzy to dziecko. Mam takie poczucie, że ich wiąże taka specjalna nić - powiedziała.

15.06.2012 KRAKOW , AKTOR JERZY STUHR ZE SWOJA AUTOBIOGRAFIA Fot. Michał Łepecki / Agencja Gazeta

aga

Więcej o: