Małgorzata Rozenek wybiela zęby na Instagramie. Fani grzmią, a gwiazda celnie ripostuje: Z moimi zębami jak z moim wiekiem

Małgorzata Rozenek wstawiła na Instagram zdjęcie, na którym wybiela swoje zęby. Reklama produktu wywołała wśród fanów mieszane uczucia, a głos w dyskusji pod fotografią zabrał nawet stomatolog.

Małgorzata Rozenek ma za sobą naprawdę intensywny czas. W czerwcu na świat przyszedł jej syn Henryk - owoc związku z Radosławem Majdanem. "Perfekcyjna pani domu" jednak nie zdecydowała się na długi urlop macierzyński. Rozenek niedawno zaprojektowała czapki, a także zadebiutowała przed kamerą w roli aktorki. Jej aktorski kunszt będziemy mogli podziwiać w nowym filmie Patryka Vegi.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek wrzuciła zdjęcie z zakrwawionym nosem. Fani są podzieleni

Sielską rodzinną atmosferę na chwilę zakłócił koronawirus. Radosław Majdan zaraził się patogenem i wylądował w szpitalu. Na szczęście były piłkarz ma już za sobą chwile grozy, a o swojej walce o zdrowie opowiedział na antenie TVN24.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek pokazała wideo z gaworzącym Heniem

Zobacz też: Radosław Majdan w TVN24: Koronawirus dał mi w kość. W szpitalu musiał czekać na wolne miejsce. "Żona była przeziębiona"

Rozenek spełnia się nie tylko jako prowadząca programy, ale także jako influencerka. Jej instagramowy profil obserwuje ponad 1,4 mln internautów. Mama małego Henryka chętnie wdaje się w dyskusje z internautami, którzy często zostawiają na jej profilu krytyczne komentarze. Tak w było w przypadku słynnej już fotografii z helikoptera.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek promuje kupowanie używanych rzeczy. Internauci: Ten wpis to jakiś żart

Małgorzata Rozenek wybiela zęby. Wdała się w dyskusję z fanami

Krytyczne komentarze pojawiły się także pod ostatnim zdjęciem Małgorzaty, na którym pozuje ze sprzętem do wybielania zębów. Reklama produktu została okraszona opisem nawiązującym do pandemii:

Po tej kwarantannie jedno jest pewne - Będę miała bardzo zszargane nerwy i bardzo białe zęby.

Pod postem wywiązała się dyskusja, w której Rozenek zabrała głos:

Nie ma to jak udawać, że wybiela się sztuczne zęby. No bez jaj - czytamy w jednym z komentarzy.

Małgorzata postanowiła zareagować na szpilę internautki:

A Ty co? Detektyw - dentystka?

Okazuje się, że gwiazda prawie trafiła w dziesiątkę:

Nie... protetyk dentystyczny - kontynuowała rozmowę internautka.

W rozmowę włączyła się także inna osoba, która twierdzi, jest stomatologiem:

To nie jest wybielanie tylko udawanie, jestem stomatologiem i w składzie tego produktu nie ma niczego co wybieli zęby przez telefon czyli online. To bardziej forma zabawy, have fun pani Małgosiu.
 

Rozenek odpowiedziała także na nieco mniej konstruktywne komentarze, w których pojawiły się ataki ad personam:

Ciekawe, czy rozumek też wybiela?

Żona Radosława Majdana zgasiła internautę ironiczną odpowiedzią:

Ale po co? Masz czarne myśli?

Nie zabrakło też internautów, którzy zapowiedzieli, że przestaną śledzić profil Rozenek:

Jedna wielka ściema. Przestaję obserwować.

Małgorzatę jednak nie opuścił dobry humor:

Minęły dwie godziny, a ty ciągle mnie obserwujesz.
Aniołku z moimi zębami jak z moim wiekiem, są tacy, którzy wiedzą lepiej. Z reguły to ci, którym jest do twarzy w folii aluminiowej.

Wygląda na to, że Małgosia nie zamierza odpuszczać, a jej riposty są przepełnione humorem i dystansem. Przez lata brylowania na Instagramie wyszkoliła się w sztuce prowadzenia dyskusji z fanami?