Natalia Klimas urządziła pokój dla córki. Nad łóżeczkiem małej Zuzi zawisło klimatyczne oświetlenie

Natalia Klimas oczekuje przyjścia na świat drugiego dziecka, a w tym samym czasie przygotowuje wnętrze domu na pojawienie się malucha. Pierwsza córka aktorki właśnie zamieszkała w swoim nowo urządzonym pokoju.

W lipcu 2019 roku Natalia Klimas została mamą. Na świat przyszła jej pierwsza córka Zuzia, która niemal od razu stała się gwiazdą sieci, a zdjęcia dziewczynki na stałe zagościły na instagramowym profilu popularnej rodzicielki. Aktorka relacjonuje w mediach społecznościowych swoją codzienność i etapy rozwoju pociechy, dlatego tym bardziej nie mogła powstrzymać się od przekazania internautom kolejnej radosnej nowiny. Natalia jest w drugiej ciąży i spodziewa się następnej córki. Rewolucja w życiu Klimas objęła również zmiany organizacji domowej przestrzeni. Zuzia zamieszkała w nowo urządzonym pokoju, którym gwiazda pochwaliła się na Stories. 

Natalia Klimas urządziła dziecięcy pokój

Zuzia bardzo często pojawia się na publikowanych w sieci nagraniach Natalii. Tym razem dziewczynka została sfilmowania podczas przeglądania książek. Uwagę użytkowników Instagrama przyciągnęło jednak pomieszczenie, w którym bawi się dziecko. Córka Klimas siedzi na granatowym dywanie, a za nią widać beżowe drewniane łóżeczko i stylowy żółty fotel.

Pokój córki Natalii KlimasPokój córki Natalii Klimas Instagram/ @nataliaklimas

Na kolejnych materiałach zdjęciowych na Stories Natalia pokazuje resztę nowo urządzonego pokoju. Na przymocowanych do ściany półkach nie zabrakło pamiątkowych fotografii i maskotek, a całość dopełnia odpowiednio dobrane klimatyczne oświetlenie. Również nad łóżeczkiem Zuzi zawisła kolorowa lampka w kształcie tęczy. 

Klimas przyznała, że pomieszczenie, w którym zamieszka jej pierwsza córka nie jest jeszcze skończone, jednak już teraz jego fragmenty zdradzają, że aranżacja wnętrza zostanie utrzymana w bardzo klasycznym i przytulnym stylu. W pokoju Zuzi na próżno możemy szukać krzykliwych barw i typowo dziecięcych gadżetów. 

Zobacz wideo Dzieci celebrytów zostały gwiazdami Instagrama!
Więcej o: