Anna Lewandowska ubrała Laurę w sukienkę od Dolce & Gabbana. Kreacja tania nie jest

Anna Lewandowska pochwaliła się, jak jej najmłodsza pociecha prezentuje się w sukience od włoskiego domu mody Dolce & Gabbana. Wyrośnie na adoratorkę odzieży luksusowej?

Anna Lewandowska lubi chwalić się zdjęciami z siłowni, na których uwieczniane są jej treningi. Nic więc dziwnego, że żona Roberta Lewandowskiego najczęściej prezentuje się w dopasowanych strojach. O sportowym topie i leginsach marzyła też Klara Lewandowska, starsza pociecha trenerki. Dziewczynka trenuje z mamą i chciała wyglądać tak jak ona. Marzenie trzylatki spełniło się. Teraz okazuje się, że Lewandowska wybiera dla córek nie tylko sportowe ubrania, ale też sukienki i to nie byle jakie, bo od Dolce & Gabbana. 

Anna Lewandowska, Klara Lewandowska, Laura LewandowskaAnna Lewandowska zaprosiła internautów do pokoju Klary. Jest w nim mnóstwo zabawek oraz ważna pamiątka

Anna Lewandowska z Laurą w sukience od Dolce & Gabbana

Anna Lewandowska towarzyszyła Robertowi Lewandowskiemu podczas Gali Mistrzów Sportu. Na tę okazję wybrała zieloną suknię od Dolce & Gabbana wartą ponad 6650 zł. 

Anna i Robert LewandowscyAnna Lewandowska na Gali Mistrzów Sportu w kreacji od Dolce & Gabbana

Suknia musiała Ani wyjątkowo się spodobać, bo od tego czasu trenerka dostała kolejną przesyłkę od włoskiego domu mody. Znalazły się w niej trzy sukienki z najnowszej kolekcji Camellia-print. Wszystkie w różnych rozmiarach - dla Ani, Klary i Laury. Trenerka podziękowała Dolce & Gabbana za prezent, a teraz pokazała, jak mała Laura prezentuje się w kreacji. Jak widać, dziewczynka śmigała w niej na czworakach.

Anna Lewandowska z córkamiAnna Lewandowska z córkami Fot. Instagram/annalewandowskahpba

Kosztowny prezent

Przejrzeliśmy stronę Dolce & Gabbana, by zerknąć, ile trzeba zapłacić za trzy takie sukienki, które wyszły spod ręki projektantów włoskiego domu mody. Tak jak się pewnie domyślacie, prezent, jaki dostała Anna i jej córki, tani nie był. Suknia Laury kosztowała ponad 1500 złotych, ta dla Klary ponad 1600, a dla Anny  ponad 4500 złotych.

Myślicie, że znana mama i jej córki niebawem pokażą się w tych bliźniaczych kreacjach?

Więcej o: