Robert Lewandowski o kryzysie w małżeństwie. Odpowiedział szczerze. Zdradził też, jakim jest ojcem. "Dużo nieprzespanych nocy"

Robert Lewandowski udzielił wywiadu dziennikarzowi programu "Dzień dobry TVN", w którym opowiedział o swoim związku z Anną Lewandowską. Piłkarz zdradził, w jaki sposób para rozwiązuje kryzysy oraz uchylił rąbka tajemnicy dotyczącego wychowania dzieci.

Anna i Robert Lewandowscy uchodzą za małżeństwo idealne. Choć na profilach w mediach społecznościowych często pojawiają się ich wspólne zdjęcia i nagrania, para rzadko wypowiada się o szczegółach łączącej ich relacji. Lewandowscy doczekali się dwóch córek, Klary i Laury, które już stały się gwiazdami instagramowego profilu swojej mamy. Internauci niedawno zachwycali się zdjęciem, na którym widać było twarz starszej latorośli trenerki i piłkarza.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska pokazała urocze zdjęcie z Klarą. Widać jej twarz

Robert Lewandowski szczerze o relacji z Anną. Opowiedział także o swoich córkach, Klarze i Laurze

Robert Lewandowski niechętnie udziela wywiadów dotyczących życia prywatnego, jednak niespodziewanie otworzył się na temat rodziny w programie "Dzień dobry TVN". Piłkarz w wideorozmowie z Mateuszem Hładkim opowiedział o swojej relacji z Anną Lewandowską. Okazuje się, że najpopularniejsza para polskiego show-biznesu rzeczywiście praktycznie się nie kłóci:

Kryzys - raczej nie mieliśmy. Oczywiście były ciche minuty, bo ciche dni u nas nie bywają, to raczej minutowo, godzinowo można powiedzieć. Pielęgnowanie związku jest bardzo ważne. Dopóki rozmawiasz na każdy temat, który cię trapi, który jest ciężki, ta druga strona też łatwiej cię zrozumie, albo siebie - i wtedy łatwiej można zaleźć rozwiązanie – powiedział Robert.
Zobacz wideo Robert Lewandowski je pizzę z Klarą

Lewandowski przyznał, że przepisem na udany związek jest łączenie się na zasadzie przeciwieństw:

Ania ma milion pomysłów, ma wizję, jest kreatywna. Ja jestem bardziej z tych spokojnych. Ania jest po prostu bardzo ekspresyjna, ma bardzo dużo energii do działania. [...] Gdzieś tam się uzupełniamy w tym wszystkim. […] Jestem osobą, która nie lubi się kłócić. Oczywiście, lubię powiedzieć swoje zdanie. Zawsze staramy się znaleźć kompromis.

Piłkarz opowiedział także o relacji, jaka łączy go z córkami. Robert stawia na świadome wychowanie dzieci i pragnie, by dziewczynki zawsze otwarcie mówiły o trapiących ich problemach:

Chciałbym być wzorcem dla moich córek. Taką osobą, która niezależnie od tego, na jakim etapie życia będą miały przed sobą problemy, to będą potrafiły ze mną rozmawiać, powiedzieć o nich, ewentualnie zapytać, czy miałbym dla nich jakąś radę. Chciałbym przede wszystkim, żeby zawsze miały swój rozum i swoje zdanie.
 

Robert zdradził również, że Klara była niespokojnym maluchem. Lewandowscy mają za sobą "dużo nieprzespanych nocy":

Jeśli chodzi o Klarę, to nie była dzieckiem śpiącym. Jak już się budziła, to na cały dom. Szczególnie przy Klarze wielokrotnie pomagałem Ani, pomimo tego, że nie pokazywała tego, jak zmęczenie jest wielkie. Tutaj było dużo, dużo nieprzespanych nocy. Mogę szczerze powiedzieć.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska pokazała, jak Klara i Laura budzą Roberta. Tata dwójki dzieci nie ma lekko

Trzeba przyznać, że Robert to prawdziwy tata na medal.