Agnieszka Kaczorowska w "Pytaniu na śniadanie". Pozowała, trzymając się za ciążowy brzuch. "Zachwycam się swoją energią"

Agnieszka Kaczorowska była gościnią sobotniego "Pytania na śniadanie". Aktorka i tancerka zaprezentowała na zdjęciach swój powiększający się ciążowy brzuch.

Jakiś czas temu Agnieszka Kaczorowska ogłosiła radosną nowinę, że spodziewa się narodzin drugiego dziecka. Już wcześniej fani zwrócili uwagę, że coś jest na rzeczy. Dopatrywali się ciążowych krągłości oraz zwracali uwagę na mniejszą aktywność gwiazdy na Instagramie. Agnieszka Kaczorowska była zbulwersowana podejrzeniami i podkreślała, że nie wypada pisać kobiecie o ciąży, gdy sama o tym nie wspomniała. Teraz jednak chętnie opowiada o swoim samopoczuciu i pokazuje rosnący brzuch.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska w ciążowej sesji. Mamy komentarz tancerki. "Uważajcie o czym marzycie"

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska spodziewa się dziecka. Fani już wcześniej zauważyli ciążowe krągłości. Aktorka: Może to skrzywdzić kobietę

Agnieszka Kaczorowska prezentuje ciążowy brzuch na zdjęciach

Tym razem gwiazda wybrała się do "Pytania na śniadanie" i chętnie pozowała fotografowi do zdjęć na korytarzu TVP. Na jednej z fotografii położyła ręce pod brzuchem, podkreślając krągłości, natomiast na drugiej wybrała taneczną pozę. Trzeba przyznać, że gdy Agnieszka Kaczorowska celowo nie pokazuje brzucha, to niemal go nie widać.

Przecudnie angażującą i pracowitą mam sobotę ... i to słońce za oknem mnie pięknie napędza. Ach! Zachwycam się swoją energią! No bo trzeba przyznać, że przez dwa miesiące nie miałam jej ani grama... Jak to wystarczy zmienić punkt odniesienia... - napisała.
 

Fani są oczarowani Agnieszką Kaczorowską. W komentarzach chętnie ją komplementowali.

Ślicznie wyglądasz, promieniejesz.
Cudowna!

Trudno nie zgodzić się z opiniami internautów.

Polecamy również: Agnieszka Kaczorowska dawno nie pokazywała córki. Teraz nadrabia zaległości. Widać, że Emilka bardzo wyrosła

Więcej o: