Agnieszka Kaczorowska spodziewa się dziecka. Fani już wcześniej zauważyli ciążowe krągłości. Aktorka: Może to skrzywdzić kobietę

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się drugiego dziecka. Choć długo utrzymywała wiadomość w tajemnicy, przed ciekawskimi internautami nic się nie ukryje. Dostrzegli to dużo wcześniej.

O drugiej ciąży Agnieszki Kaczorowskiej w mediach spekulowano już od jakiegoś czasu. Aktorka jednak nie potwierdzała domniemań, wręcz przeciwnie - studziła emocje. Jednak szybko okazało się, że faktycznie aktorka spodziewa się drugiego dziecka. Fani gwiazdy zauważyli to na publikowanych wcześniej zdjęciach.

Anna-Maria JarominAnna-Maria Jaromin została Miss Polski 2020. Spójrzcie, jak wyglądała kiedyś

Zobacz wideo Jak Agnieszka Kaczorowska reaguje na "dobre rady" innych mam?

Agnieszka Kaczorowska jest w drugiej ciąży. Fani już wcześniej zauważyli ciążowe krągłości

Fani Agnieszki już wcześniej spekulowali o drugiej ciąży i pod wieloma postami pojawiła się masa komentarzy dotycząca tego tematu. Nie trudno zauważyć, że aktorka od jakiegoś czasu zdecydowanie publikowała mniej zdjęć. Co więcej, jeżeli już jakieś się pojawiło, najczęściej była na nim w luźnym swetrze bądź koszuli. 

Pierwsze co rzuca się w oczy na zdjęciu to brzuszek.
Oj coś tam prześwituje przez koszule, tak jakby powiększony brzuszek.
Oho, widać brzuszek - komentowali fani.
 
 

Agnieszka nie odpowiadała na pytania fanów, ale dobitnie skomentowała je w rozmowie z Plejadą. Podkreśliła, że tego typu zachowanie jest zwyczajnie nie na miejscu.

Gratulowanie komuś ciąży lub pytanie o ciążę w momencie, kiedy ta osoba nie poruszyła tematu ciąży, a tym bardziej jej nie potwierdziła, jest bardzo nie na miejscu z wielu powodów. Może to po prostu skrzywdzić kobietę. Są różne trudne sytuacje.

Zauważyła także, że nagłe zmiany sylwetki mogą mieć wiele przyczyn, a spekulacje dotyczące ciąży są krzywdzące:

Kobieta może mieć problemy z wagą i ja również miałam kiedyś takie problemy i w tamtym czasie medialne spekulacje o ciąży nie pomagały. A może rzeczywiście dana kobieta była w ciąży, ale ją straciła? Może bardzo się stara o dziecko i nie może zajść? Tych powodów jest mnóstwo. Wszelkie spekulacje i pytania, zanim kobieta sama się nie wypowie, są nie na miejscu. Dotyczy to nie tylko osób publicznych i komentarzy na Instagramie, ale także słów wypowiadanych przy rodzinnym stole.

Po jakiś czasie jednak zdecydowała się potwierdzić spekulacje. W rozmowie z magazynem Party przyznała, że chciałaby zobaczyć, jak to jest być mamą chłopca. 

Jeszcze nie wiemy, czy to dziewczynka, czy chłopiec. Płeć maleństwa poznamy za dwa tygodnie. Chciałabym doświadczyć bycia mamą chłopca, tym bardziej że w naszej rodzinie są same dziewczynki. Moja starsza siostra ma trzy córeczki. Ale jeśli urodzi się kolejna dziewczynka, też będę szczęśliwa - mówiła aktorka.

Nam nie pozostaje nic innego, jak złożyć gratulacje i życzyć dużo spokoju oraz odpoczynku w tym ważnym dla każdej rodziny czasie.

Więcej o: