Klara Lewandowska z małą Laurą na kolanach. Jest też nagranie z zabawy. Dobrze widać buzię pierworodnej "Lewych"

Anna Lewandowska pochwaliła się uroczymi zdjęciami córek. Widać twarz Klary oraz to, jak bardzo wyrosła Laura. Możemy też podziwiać część mieszkania Lewandowskich.

Anna Lewandowska coraz chętniej pokazuje ujęcia, na których widać obie jej córki. Na niektórych można zobaczyć też twarz Klary. To ciekawe, bo jeszcze niedawno dziewczynka zwykle stała tyłem do zdjęcia, a jeśli nie, to trenerka zasłaniała twarz pociechy emotikoną. Na najnowszym zdjęciu natomiast widać nawet uśmiech najstarszej z pociech Lewandowskich. 

Zobacz wideo Anna Lenandowska pokazała, jak jej dzieci bawią się na śpiącym tacie

Anna Lewandowska pokazuje córki

Anna Lewandowska jeszcze nim urodziła drugą córkę, pokazywała, jak Klara wyczekuje młodszej siostry. Szczególnie w pamięć zapadło jedno zdjęcie z Instagrama trenerki, na którym widać, jak jej starsza pociecha wpatruje się w łóżeczko dziewczynki, która niebawem ma pojawić się na świeci. Później Lewandowska dokumentowała, jak siostry się poznają, teraz, na najnowszych zdjęciach, widać, jak ich więź się rozwija. Szczególnie ujmujący jest kadr, na którym Laura siedzi na kolanach Klary. Obie dziewczynki bawią się na huśtawce. 

Lewandowska opatrzyła fotografię lakonicznym podpisem - "Sisters", dodając przy tym emotikonę z serduszkiem. 

Klara i Laura LewandowskieKlara i Laura Lewandowskie Fot. annalewandowskahpba/Instagram

Widać, że dziewczynki są już duże i powoli mogą się razem bawić. I choć kadr jest uroczy, to i tak większe zainteresowanie budzi inny - tym, na którym Klara huśta się sama (zdjęcie w naszej galerii). To właśnie na tej fotografii widać twarz pierworodnej Lewandowskich.

Jak mieszkają Lewandowscy?

Dzięki obu zdjęciom przy okazji możemy też podziewać, jak wygląda mieszkanie Lewandowskich. Widać, że trenerka i piłkarz stawiają na jasne kolory i modne w tym sezonie beże i brązy. W pokoju dziewczynek nie brak też miękkich dywanów i uroczych mebelków. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.