Roksana Węgiel olśniła w Opolu. Czarna sukienka z wycięciami to hit. Dosłownie błyszczała na scenie

Rozpoczął się jubileuszowy, 60. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Na scenie zdążyła zaprezentować się już Roksana Węgiel, która zachwyciła nie tylko głosem, ale też zjawiskową kreacją.

Ze względu na to, że w tym roku Festiwal w Opolu świętuje okrągłe, 60. urodziny, organizatorzy zadbali o kilka niespodzianek dla widzów. Tegoroczne wydarzenie rozpoczyna się w piątek 9 czerwca od koncertu 'Wielka Gala - Od Opola do Opola", a występujący na scenie artyści przypominają najważniejsze muzyczne wydarzenia ostatnich sześciu dekad. Tegoroczne Opole otworzyło wykonanie miksu kilku znanych polskich utworów, w którym zobaczyliśmy m.in. Roksanę Węgiel.

Roksana Węgiel wystąpiła w Opolu. Zaśpiewała utwór Marka Grechuty

Roxie na początku festiwalu pojawiła się na scenie co prawdę tylko na kilkanaście sekund, ale to wystarczyło, aby zachwycić. Młoda wokalistka zaśpiewała fragment kultowego utworu Marka Grechuty "Dni, których jeszcze nie znamy" we własnej interpretacji. Wrażenie robią nie tylko umiejętności wokalne Węgiel, ale też piękna, czarna sukienka, którą miała na sobie. Kreacja miała dość głęboki dekolt i wycięcia na wysokości talii ozdobione błyszczącymi kamieniami. Na opolskiej scenie dosłownie lśniła.

Roksana Węgiel w OpoluRoksana Węgiel w Opolu TVP

Roksana Węgiel w OpoluRoksana Węgiel w Opolu TVP

Podczas gali "Od Opola do Opola" na scenie zapowiedziano także występy m.in. Sound n'Grace, Golec uOrkiestry, Zakopower, Lombardu, Trubadurów, Lanberry czy Mariny. W piątek w Opolu odbędzie się także koncert "Debiuty", podczas którego na scenie pojawi się Doda. Przypomnijmy, że po aferze z reżyserem do występu artystki niemal nie doszło. Telewizja Polska zmieniła ostatecznie osobę odpowiedzialną za show Dody. W Opolu jest redaktor Plotka, któremu udało się porozmawiać z Dodą. Jak gwiazda podsumowuje całą tę sytuację? Na ten temat przeczytacie tutaj.