Donald Tusk na poruszającym zdjęciu z wnuczką. Nawiązuje do marszu. "Idziemy dla nich"

Donald Tusk jest dziadkiem pięciorga wnucząt. Pokazał zdjęcie z młodszą córką Kasi Tusk, a w opisie nawiązał do marszu, który odbędzie się 4 czerwca w Warszawie.

Donald Tusk od czasu do czasu dzieli się życiem prywatnym. Polityk nie ukrywa, jak wiele radości dają mu wnuki. Jego syn, Michał Tusk, jest ojcem trzech chłopców, a córka Kasia Tusk, mamą dwóch dziewczynek. Tym razem w Dniu Dziecka były premier podzielił się zdjęciem z najmłodszą wnuczką.

Zobacz wideo "Na niedzielnym marszu będzie kilkaset tysięcy osób"

Donald Tusk z wnuczką. Nawiązuje do marszu

Donald Tusk wiele czasu spędza z wnukami, a zdjęcia z nimi chętnie publikuje na Instagramie. Tym razem podzielił się uroczym kadrem, na którym w ramionach trzyma młodszą wnuczkę. Przypominamy, że Kasia Tusk drugą córkę urodziła w sierpniu 2021 roku.

Dzień Dziecka. W niedzielę idziemy dla nich - napisał, odnosząc się do organizowanego przez siebie marszu.

Donald Tusk z wnuczkąDonald Tusk z wnuczką Instagram.com/donaldtusk

W komentarzach nie zabrakło słów wsparcia od obserwatorów polityka. "Panie Donaldzie, z taką samą troską, z jaką trzyma pan tego maluszka, będzie pan już niedługo trzymał sprawy polskie jako premier tego kraju. Jesteśmy z panem", "Trzymam kciuki za pana, oby naszym dzieciom żyło się lepiej", "Piękny widok. Do zobaczenia 4 czerwca".

Marsz 4 czerwca w Warszawie organizowany przez Donalda Tuska

4 czerwca obchodzimy rocznicę pierwszych częściowo wolnych wyborów w powojennej Polsce, dlatego data marszu organizowanego przez Donalda Tuska nie jest przypadkowa. Początkowo miał być to protest przeciwko "drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu, za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską". Po podpisaniu przez Andrzeja Dudę kontrowersyjnej ustawy "lex Tusk", powołującej komisję ds. badania wpływów rosyjskich, z pewnością marsz będzie sprzeciwem także wobec tego wydarzenia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.