Jak księżna Diana wyglądałaby w długich włosach? Internauci oniemieli. "Jest taka piękna"

Księżna Diana przez wiele lat nosiła tę samą krótką fryzurę. Choć nigdy nie zdecydowała się na szaleństwa u fryzjera, wiadomo, jak wyglądałaby z dłuższymi włosami.

Księżna Diana przez lata obecności na królewskim dworze wyrobiła sobie własny, do dziś podziwiany przez niektórych styl. Lubiła nasycone kolory i wzory, nie unikając barwnych sukienek. Jeśli chodzi o fryzurę, była jednak zachowawcza i przez całe dorosłe życie wiernie nosiła jedno uczesanie. Zastanawialiście się kiedyś, jak wyglądałaby w długich włosach? Z pomocą przyszły programy do wizualizacji i media społecznościowe.

Zobacz wideo Historia księżnej Diany w 4. sezonie "The Crown" [ZWIASTUN]

Księżna Diana w długich włosach zrobiła wrażenie na internautach

Dzięki specjalnym aplikacjom możemy dziś dowolnie zmieniać twarze na zdjęciu. Dostępność filtrów i możliwości przeróbek jest niemal nieograniczona. Internetowi twórcy postanowili "przymierzyć" inną fryzurę do zdjęcia księżnej Diany. Jej krótkie blond włosy zostały wydłużone. Jak wyszło? Zobaczcie sami poniżej.

Internauci byli zachwyceni zmianą. "Pięknie w obu (fryzurach - red.), ale dla mnie wygrywają długie", "Chciałabym zobaczyć, jakby wyglądała dzisiaj", "Jest taka piękna" - czytamy w komentarzach na TikToku. Trzeba przyznać, że dłuższe włosy dodały księżnej młodzieńczego charakteru. Niektórzy internauci wyrazili żal wobec przedwczesnej śmierci Diany. "Nikt nie jest w stanie jej zastąpić", "Jedyna i na zawsze moja królowa Diana", "To musiało być bardzo bolesne dla jej synów, patrzeć, jak Camilla jest koronowana" - pisali internauci. Takie komentarze jednoznacznie wskazują, jak bardzo księżna Diana zapadła w serca ludzi, którzy - mimo że od jej śmierci minęło prawie 26 lat - wciąż czują smutek.

Księżna Diana nie mogła odnaleźć się w rodzinie królewskiej. Camilla była jej rywalką

Księżna Diana od początku czuła się nieszczęśliwa w małżeństwie. Król Karol III (wtedy jeszcze książę Walii) ożenił się z nią pod naciskiem rodziny, by się ustatkować i spłodzić następcę tronu. Jednak mimo że to Diana miała przywilej bycia żoną księcia, czuła się odsunięta na dalszy tor w miłosnym trójkącie, który tworzyli z Camillą Parker-Bowles. Księżna miała na nią specjalne przezwisko. Więcej przeczytacie TUTAJ. ZOBACZ TEŻ: Książę Harry błagał ojca, by nie żenił się z Camillą. "Bałem się"