Influencerka brutalnie zabita z zimną krwią. Zamordowano ją na oczach męża i syna

Nie żyje Luanne Jardim. Znana brazylijska influencerka, która zachęcała wszystkich do odchudzania po tym, gdy sama zrzuciła ponad 40 kg, została zastrzelona. Wszystko to na oczach zrozpaczonego syna i męża.

To miał być zwykły dzień jakich wiele. Luanne Jardim spędzała 21 maja czas z najbliższymi w Rio De Janeiro, gdy nagle w kierunku jej samochodu padł strzał. Później wszystko działo się jak w filmie akcji w ekspresowym tempie. Kilku uzbrojonych podejrzanych mężczyzn podbiegło z prędkością światła bliżej przodu auta i jeden z nich oddał nabój w kierunku celebrytki. Według zagranicznych mediów, które powołują się na policyjne raporty, kula z pistoletu oprawców najpierw przeszła przez jej ramię, a później trafiła prosto w serce. Mówi się, że strzelono do Jardim na tle rabunkowym. Ponoć kobieta nie znała bandytów.

Zobacz wideo Smaszcz: "Jestem gotowa na śmierć, będę umierała godnie" [fragment podcastu femiTALK]

Wdowiec zabrał głos

Po postrzale Luanne Jardim jeszcze żyła. Zmarła zaraz po przybyciu do szpitala. Mąż infleuncerki - João Pedro Farche - potwierdził, że był z synem świadkiem tragicznych scen, jakie rozegrały się w ich samochodzie. Im nic się nie stało. Siedzieli na tylnym siedzeniu. "Czuję się dobrze, Miguelzinho też jest w porządku. Kilka odłamków szyby trafiło mu w twarz, ale nic mu nie jest" - powiedział wdowiec. Poza dziesięcioletnim synem, zmarła była matką dwuletniej córki.

 

Bliscy żegnają zmarłą Lu

Profil zamordowanej Luanny Jardim obserwuje na Instagramie 366 tys. osób. 23 maja pojawił się tam wpis od najbliższych, którzy pożegnali ją publicznie. "Nasza droga gwiazda Luanne odeszła, aby świecić jaśniej. Jest w niebie z naszym Panem Jezusem Chrystusem" - czytamy. Zrozpaczeni członkowie rodziny docenili kondolencje i liczne napływające teraz do nich słowa wsparcia. "W imieniu całej rodziny dziękujemy za wszystkie serdeczne wiadomości, które otrzymujemy. Wiemy, że Lu też dostaje całą tę miłość. Drogę naszej małej dziewczynki nie naznaczy tragedia, bo była światłem, gdziekolwiek się udała. Będziemy nadal szanować twoje imię i twoje życie" - czytamy w pożegnalnym wpisie, który zebrał już prawie 33 tys. reakcji w postaci polubień. 

 

Luanna Jardim była znana z dzielenia się w internecie wskazówkami dotyczącymi kondycji i odchudzania, po tym gdy sama zrzuciła ponad 40 kilogramów. Jej pogrzeb odbył się 24 maja w Brazylii.

Więcej o: