Aleksandra Kwaśniewska dodała zdjęcie z mamą i wspomniała kilka historii z przeszłości. Jolanta skomentowała

Aleksandra Kwaśniewska wstawiła na Instagram wspólne zdjęcie z mamą. Podzieliła się też laurkami, które przed laty przygotowywała na Dzień Matki. Jolanta Kwaśniewska czule zareagowała na post córki.

Aleksandra Kwaśniewska to jedyna córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich. Dzieciństwo spędziła głównie w Pałacu Prezydenckim, ponieważ w tamtym okresie przez dwie kadencje jej ojciec był prezydentem RP. Przy okazji zbliżającego się Dnia Matki Aleksandra Kwaśniewska postanowiła wspomnieć upominki, które dawała mamie przed laty. Była pierwsza dama bardzo wzruszyła się jej słowami.

Zobacz wideo Kwaśniewska o wychowaniu w Pałacu Prezydenckim. Czuła ograniczenia

Aleksandra Kwaśniewska wspomina prezenty z okazji Dnia Matki. Laurki, utwór na flecie i śniadanie do łóżka

Aleksandra Kwaśniewska wstawiła na Instagram wspólne zdjęcie z mamą. Wspomniała o prezentach, które przygotowywała przed laty z okazji Dnia Matki. Obserwatorom pokazała też laurki, które przygotowywała dla Jolanty Kwaśniewskiej. Wyjawiła też, jakie są ulubione kwiaty byłej prezydentowej. "Na ostatniej prostej przed Dniem Matki parę słów o pewnej ewolucji. Najpierw naturalnie były laurki. Jednak pierwszy prezent, który pamiętam, że wręczyłam, to śniadanie do łóżka w postaci twarożku uformowanego w myszkę. Oczy i nos z pieprzu, ogon i wąsy ze szczypiorku, uszka z rzodkiewek" - zaczęła.

Mama była zachwycona. Innym razem "skomponowałam" utwór na flecie. Nic a nic nie pamiętam, jak leciał, ale na pewno był przepiękny. Nic dziwnego, że mama była zachwycona. Regularnie kupowałam tego dnia groszek pachnący, bo to jedne z ulubionych kwiatów mamy, a takie niepozorne, że nie wręczał ich jakoś nigdy nikt inny - napisała na Instagramie Aleksandra Kwaśniewska.
 

Jolanta Kwaśniewska reaguje na post córki: Autentycznie się wzruszyłam

Sentymentalny post na profilu Aleksandry Kwaśniewskiej bardzo spodobał się jej obserwatorom na Instagramie. Zareagowała na niego także Jolanta Kwaśniewska. Była pierwsza dama RP napisała kilka czułych słów, które skierowała do córki. Wyznała, że to ona jest dla niej największym prezentem. 

Oleńko, autentycznie się wzruszyłam. Mam jeszcze inne laurki od ciebie, ale ta jest szczególna ze względu na dołączenie do życzeń taty. Największym prezentem mojego życia jesteś ty. Kocham, kocham, kocham. Mama - napisała Jolanta Kwaśniewska w komentarzu.

screenscreen Fot. Instagram.com/aleksandraaleksandrowna

Więcej o: