Drzyzga zaliczyła wpadkę w "Dzień dobry TVN". Ucieszyła Rozenek: Raz w życiu to nie ja

Telewizja na żywo rządzi się własnymi prawami. Przekonała się o tym Ewa Drzyzga, która pomyliła imię gościni siedzącej na kanapie "Dzień dobry TVN".

Zbliża się finał programu "Azja Express". Z tej okazji na kanapie "Dzień dobry TVN" ugoszczono uczestników poprzednich edycji, którzy opowiedzieli o najbardziej pamiętnych przygodach z ich udziałem w show. Mieliśmy okazje posłuchać historii od m.in. Przemysława Salety, Joanny Przetakiewicz czy Lary Gessler. Ta ostatnia jednak została zapowiedziana przez Ewę Drzyzgę jako... "Laura". 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak o partnerce w studiu DDTVN: Lubię pracować z Ewą, sprawia mi to przyjemność

Ewa Drzyzga zaliczyła wpadkę w "DD TVN". Nie znała imienia Lary Gessler

"Jest z nami Laura" - powiedziała Drzyzga do Lary Gessler. Po chwilowej konsternacji prowadząca się jednak pochwaliła, starając się obrócić sytuację w żart. "Zawsze to robię" - skomentowała. Wpadkę skomentowała rozbawiona Małgorzata Rozenek, która również była w studiu. "Raz w życiu to nie ja pomyliłam imię" - podsumowała. "Laura" na szczęście przyjęła całą sytuację z uśmiechem i na pomyłkę gospodyni śniadaniówki wzruszyła jedynie ramionami.

Dzień dobry TVNDzień dobry TVN fot. screen Player

Wpadka komentatorów sportowych 

Ostatnio głośno było o wpadce komentatorów sportowych meczu z udziałem Igi Świątek. Bartosz Ignacik oraz Dawid Celt byli przekonani, że podczas przerwy w spotkaniu ich mikrofony były wyłączone. Nie były. Na antenie padły wulgarne słowa, które momentami wyłapali widzowie, publikując nagranie w sieci. "Co ty mi pier****isz, że ja, k***a, te forhendy źle gram. J*b, j*b, j*b, j*b. Tak, dobrze? Podoba ci się?" - słychać z nagrania. Na tym się jednak nie skończyło. Dawid Celt zdecydował się nawet na dość niewybredny komentarz na temat kibicek siedzących na trybunach.

Edward Miszczak, Katarzyna Dowbor Miszczak wyjawił powód zwolnienia Dowbor. To nie wiek był przyczyną

Wpadki w telewizji na żywo bywają makabryczne

Bywają jednak i znacznie bardziej poważne wpadki na wizji. Pod koniec 2021 roku prezenterka brytyjskiej telewizji poinformowała przypadkowo o... śmierci papieża Franciszka. Choć Kylie Pentelow szybko przeprosiła za swoją pomyłkę, nagranie i tak błyskawicznie rozprzestrzeniło się w sieci. Przypominamy, że do podobnie upiornej wpadki doszło ponad 10 lat temu w Polsce, kiedy to Magda Mołek poinformowała widzów "Dzień dobry TVN" o... śmierci Nergala. Na szczęście w słowo wszedł jej szybko Andrzej Sołtysik i poprawił prezenterkę. Magda Mołek przyznała po latach, że postrzega to zdarzenie jako swoją największą dziennikarską wpadkę.  

Więcej o: