Klaudia Halejcio poznała narzeczonego dzięki Kazadi. Pomylił ją z Agnieszką Kaczorowską

Klaudia Halejcio opowiedziała na InstaStories, jak poznała narzeczonego. Aktorka zdradziła, że podczas ich pierwszej randki doszło do zabawnej pomyłki. Oskar Wojciechowski myślał, że jest inną celebrytką.

Klaudia Halejcio od kilku lat związana jest z Oskarem Wojciechowskim. Razem wychowują córkę Nel. Para mieszka w bajecznej willi za dziewięć milionów złotych. Zakochani niedawno się zaręczyli i już wkrótce planują się pobrać. Niewiele wiadomo jednak o początkach ich związku. Niedawno aktorka uchyliła rąbka tajemnicy.

Zobacz wideo Klaudia Halejcio pokazała, jak urządziła gabinet partnera. Wnętrze ocieka luksusem. Dominuje marmur i mosiężne zdobienia

Klaudia Halejcio zdradziła, jak poznała narzeczonego. Pomylił ją z Agnieszką Kaczorowską

Klaudia Halejcio wypoczywa obecnie w Turcji. Aktorka nawet na wakacjach nie zaniedbuje fanów i dzięki mediom społecznościowym jest z nimi w stałym kontakcie. Ostatnio zorganizowała na Instagramie serię "Q&A", czyli pytań i odpowiedzi. Jedna z internautek chciała dowiedzieć się, jak celebrytka poznała ukochanego. Gwiazda podzieliła się zabawną historią. Okazało się, że spotkała przyszłego męża na imprezie, na którą wyciągnęła ją Patricia Kazadi. Wojciechowski przyciągnął uwagę aktorki dzięki swojej stylizacji.

"Na imprezie wszyscy faceci wystylizowani, szaliczki, itp. i nagle patrzę, jeden w dżinsikach, trampeczkach, w t-shircie chodzi i coś tam ogarnia i tak przykuł moją uwagę Oskar. Światło bijące, aureola nad głową, mówię ‘bang’" - wspominała celebrytka.

Klaudia Halejcio dodała, że jej przyszły wówczas partner nie zrobił dobrego wrażenia na jej przyjaciółce. Aktorka nie przejęła się jednak zdaniem koleżanki i stwierdziła, że "to ten". Jakiś czas później okazało się, że celebrytka również wpadła w oko przyszłemu narzeczonemu. Wspólni znajomi postanowili umówić ich na randkę. Podczas spotkania doszło do zabawnej pomyłki. Ukochany gwiazdy był przekonany, że aktorka nazywa się Agnieszka Kaczorowska. Halejcio nie przejęła się jednak wpadką mężczyzny i dać mu szansę.

Klaudia Halejcio Halejcio biega z mopem i pokazuje każdy kąt apartamentu. Spójrzcie na pralnię

Bajkowe zaręczyny Klaudii Halejcio. Jej ukochany się postarał

W kwietniu Klaudia Halejcio podzieliła się z fanami radosną nowiną. Aktorka i jej ukochany zaręczyli się po kilku latach związku. Ukochany celebrytki postarał się, aby ten dzień był wyjątkowy. Zorganizował wystawną kolację w ogrodzie, zatrudnił muzyków, którzy przygrywali im podczas posiłku, a także zadbał o oprawę wizualną. Parę otaczały bowiem zachwycające kwiatowe aranżacje, które kolorystycznie pasowały do kreacji gwiazdy. Halejcio podzieliła się na Instagramie nagraniem z tego ważnego w jej życiu momentu.

Więcej o: