Księżna Kate i Rose Hanbury dzielą prawdopodobnie nie tylko męża...ale i buty? Zainspirowała je Meghan Markle?

Księżna Kate podczas przyjęcia przedkoronacyjnego widziana była w szpilkach marki uwielbianej przez Meghan Markle. Zresztą żona księcia Harry'ego ma takie same w swojej kolekcji. Okazuje się, że nie tylko ona. Na koronacji w identycznych pojawiła się Rose Hanbury, rzekoma kochanka księcia Williama.

Kiedy tylko Kate Middleton poślubiła w 2011 roku następcę tronu, Brytyjczycy od razu ją pokochali. Chwalona jest nie tylko za swoje przyjazne usposobienie, ale również naturalność i klasę. Przejawia się to także w stylizacjach, które dla siebie wybiera. Księżna Kate poza ubraniami z domów mody, często stawia też na kreacje prosto ze znanych nam sieciówek.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Mała inspiracja czy delikatne skinięcie w stronę nieobecnej Meghan Markle?

Ostatnio jednak całą stylizację przyćmiły buty, które Kate dobrała do sukienki. Przed obchodami związanymi z koronacją Karola III księżna wyszła na zewnątrz Pałacu Buckingham, aby przywitać się z wiwatującymi ludźmi. Na tę okazję wybrała białą sukienkę z długim rękawem projektu Jenny Packham. Stylizację uzupełniła czółenkami Aquazzura z niewielką kokardką na kostce. Nie jest to pierwszy raz, kiedy księżna pojawia się w podobnych butach. W swojej kolekcji posiada również identyczny model w beżowej wersji, w której widziana była podczas przyjęcia z okazji szczytu G7 w 2021 roku. 

Okazało się, że identycznie szpilki nosiła też Meghan Markle. Pochodzą zresztą z ulubionej kolekcji szwagierki księżnej. Magazyn "Daily Express" sugerował, że wybór był nieprzypadkowy. Aquazzura jest jedną z ulubionych marek księżnej Sussex, a w swojej garderobie posiada sporo ich modeli. Miłość do tych butów trwa już bardzo długo, bo Markle była w nich widywana jeszcze zanim związała się z księciem Harrym. Buty od marki uwielbianej przez Markle księżna Kate założyła także na piątkowym przyjęciu przedkoronacyjnym. Jednak tym razem był to ciemnoniebieski model z bogato zdobionym paskiem. 

książe Louis zajada się S'mores Książę Louis zajada się smakołykami, pełniąc obowiązki. Chłopiec rozczulił fanów

Rzekoma kochanka męża pożyczyła buty księżnej? Rose Hanbury ubrała identyczne szpilki na koronację

Fakt, że księżna Kate pojawiła się w szpilkach, które w swojej kolekcji ma również Meghan, nie jest jednak aż tak zadziwiający. W końcu obie kobiety niezależnie od wyprowadzki księcia i księżnej Sussex do Stanów pozostają bliską rodziną. 

Książę William, Rose Hanbary Romans księcia Williama powraca. Ma dziecko z markizą?

Media zwróciły jednak uwagę na to, że takie same, czarne czółenka z kokardką, jakie nosiła księżna Kate, założyła... Rose Hanbury na koronację. W dodatku zaledwie kilka godzin po tym, jak żona księcia Williama pokazała się w nich publicznie. W sieci szybko podchwycono temat, spekulując, czy Hanbury specjalnie kopiuje styl księżnej Kate. Według jednej z Tiktokerek wybór ten nie był przypadkowy, a stylizacja miała na celu zwrócenie na siebie uwagi.

Rose Hanbury - rzekoma kochanka księcia Williama. Kim jest?

Niedawno w mediach zawrzało od plotek o rzekomym romansie księcia Williama. Jego wybranką miała być Rose Hanbury, żona markiza Cholmondeley. Obie pary niegdyś były ze sobą bardzo blisko. Jednak od niedawna ewidentnie widać, że znajomość zerwano. Przez pewien czas podejrzewano nawet, że ojcem trzeciego dziecka Hanbury jest właśnie syn Karola III. Chociaż zarówno informacje o romansie, jak i o dziecku nigdy nie zostały potwierdzone, do kobiety przyklejono już łatkę rzekomej kochanki. Książę Harry natomiast twierdził, że plotka pochodziła z biura prasowego króla Karola i jego żony Camilii.

Więcej o: