Przełom w "Tańcu z gwiazdami". Jeden z jurorów odchodzi. W komentarzach wrze. "Najlepsza decyzja" vs "Szkoda"

Fani programu "Taniec z gwiazdami" muszą przygotować się na zmiany. Polsat poinformował, że w kolejnej edycji programu zabraknie jednego z jurorów. Decyzja została już oficjalnie potwierdzona na Instagramie.
Jury 'Tańca z gwiazdami'
KAPiF

"Taniec z gwiazdami" od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i regularnie przyciąga przed telewizory miliony widzów. Przed startem nowego sezonu produkcja przekazała jednak ważną informację dotyczącą składu jury. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy programu postanowiła zakończyć swoją przygodę z tanecznym show.

Zobacz wideo Aneta Zając chce wrócić do "Tańca z gwiazdami". Z kim chciałaby zatańczyć w edycji samych gwiazd?

Juror odchodzi z "Tańca z gwiazdami". Takiej zmiany mało kto się spodziewał

Polsat poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Ewa Kasprzyk nie będzie już zasiadać w jury "Tańca z gwiazdami". Aktorka podjęła decyzję o odejściu z programu ze względu na liczne zobowiązania zawodowe. Kasprzyk dołączyła do jury jesienią 2024 roku i od tego czasu oceniała występy uczestników w pięciu edycjach popularnego show. Jej komentarze często wywoływały emocje, a widzowie doceniali jej poczucie humoru i charakterystyczny styl oceniania.

Do decyzji aktorki odniósł się również dyrektor programowy Polsatu Edward Miszczak. "Dziękuję Ewie za te pięć edycji 'Tańca z Gwiazdami', podczas których z pasją i ogromnym zaangażowaniem pełniła rolę jurorki. Znajomość kunsztu aktorskiego pozwoliła jej oceniać nie tylko taneczne umiejętności naszych gwiazd, ale też ogólny wyraz artystyczny ich występów. Jako jurorka zasłynęła z błyskotliwego poczucia humoru, a swoimi komentarzami potrafiła rozładować każdą stresującą sytuację" - przekazał, co zacytowano na Instagramie.

Internauci reagują na odejście Ewy Kasprzyk z "Tańca z gwiazdami"

Pod wpisem produkcji, w którym poinformowano o odejściu Kasprzyk z tanecznego formatu, pojawiło się wiele komentarzy. Część widzów nie była wcale zaskoczona - wszak już podczas 18. edycji "Tańca z gwiazdami" pojawiały się doniesienia, że aktorka chce zrezygnować z show. "Najlepsza decyzja", "To teraz poprosimy panią Agatę Kuleszę" - pisali. 

Inni z kolei nie kryli smutku z powodu decyzji jurorki. "Zróbmy wielki hałas dla pani Ewy!", "Dziękujemy za wszystkie dziesiątki", "Szkoda. Uwielbiałam". Zareagował nawet Robert Biedroń, który w komentarzu zamieścił emotikon wyrażający smutek. 

 
Więcej o: