Zrobiła sześć operacji plastycznych na raz. Teraz żałuje. "Myślałam, że umrę". Dwukrotnie przeszła transfuzję krwi

Turcja to jeden z najpopularniejszych kierunków wycieczek, które mają na celu poprawienie urody. Nie na jedną, lecz sześć operacji plastycznych zdecydowała się pewna tiktokerka. Teraz przyznała, że żałuje.

Nie da się ukryć, że turystyka medyczna jest w ostatnim czasie bardzo popularnym zjawiskiem. Osoby chętne na poprawę urody wyjeżdżają za granicę, skuszone niskimi cenami. Najczęściej odwiedzanym krajem jest Turcja, gdzie operacje plastyczne kosztują znacznie mniej w porównaniu do państw europejskich. Choć pacjenci tamtejszych klinik nieustannie pokazują rezultaty nieudanych zabiegów, chętnych wciąż nie brakuje.

Zobacz wideo Maja Hyży lubi swoje ciało, choć planuje operacje: Biust jest kilka pięter niżej

Tiktokerka zrobiła sześć operacji plastycznych w Turcji

Na operacje plastyczne w tureckiej klinice zdecydowała się tiktokerka Billie-Leigh, znana pod pseudonimem @iamstillthatb_3x. Użytkowniczka postanowiła pójść na całość. Zdecydowała się na aż sześć zabiegów! Postanowiła jak najlepiej wykorzystać czas spędzony w Turcji. Jak przyznała w filmiku, wśród wykonanych operacji były: brazylijski lifting pośladków, plastyka brzucha, liposukcja podbródka, liposukcja całego ciała, zmniejszenie piersi, a także wstawienie implantów. Nie byłoby w tym nic niepokojącego, gdyby nie fakt, że Billie-Leigh została poddana wszystkim zabiegom w tym samym czasie. Po swoim doświadczeniu nie poleca tego nikomu.

Byłam w agonii, myślałam, że umrę. Radzę wam, róbcie je osobno - powiedziała Billie-Leigh w jednym z filmików.

Tiktokerka powiedziała fanom, że robienie tylu operacji plastycznych na raz jest bardzo niebezpieczne. Podczas metamorfozy pękło jej naczynie krwionośne i dwukrotnie musiała przejść transfuzję krwi. Na szczęście rekonwalescencja przebiegła pomyślnie. Billie-Leigh jest obecnie zadowolona z wyglądu. Często wstawia filmiki na profil na TikToku. Zebrała tam ponad 40 tysięcy obserwujących. Inni użytkownicy byli zachwyceni jej nowym wyglądem.

Meghan Markle Meghan Markle wystąpiła publicznie. Internauci przypatrują się jej twarzy

Inni tiktokerzy również pochwalili się zabiegami poprawiającymi urodę 

Billie-Leigh nie jest jedyną tiktokerką, która zdecydowała się na zabieg w jednej z tureckich klinik. Operacją plastyczną pochwaliła się również Rouje Doski, która na TikToku publikuje jako @roujedoskii. Postanowiła pozbyć się garba na nosie, który bardzo jej przeszkadzał. Po zabiegu jej twarz spuchła, a wokół oczu i nosa pojawiły się siniaki. Doświadczyła ogromnego bólu. Jednak pomimo tego przyznała, że nie żałuje podjętej decyzji. Innym przykładem jest mieszkaniec USA, który marzył o gęstych włosach. Mężczyzna postanowił wybrać się do Turcji, aby poddać się przeszczepowi włosów. Tuż po zabiegu jego głowa zaczęła puchnąć. Amerykanin wyglądał bardzo nienaturalnie. Obserwatorzy porównywali go do UFO. Na szczęście, po kilku dniach opuchlizna zeszła, a tiktoker mógł cieszyć się fryzurą bez zakoli. 

Więcej o: