Katie Price zrobiła ponad 20 operacji plastycznych. Teraz przeszła kolejną. W Turcji. Fani: Zacznij starzeć się z godnością

Na instagramowym koncie Katie Price pojawiły się zdjęcia z bloku operacyjnego. Celebrytka przeszła kolejną zmianę...

Katie Price zyskała sławę jako modelka i prezenterka telewizyjna, jednak od jakiegoś czasu media zainteresowane są nią tylko z powodu kolejnych operacji plastycznych, na które się decyduje. Właśnie pokazała zakulisowe zdjęcia tej najnowszej. Zachęciła kogoś?

Zobacz wideo Internauci przerażeni nowym wyglądem Luxurii Astaroth. Co ona zrobiła sobie z twarzą? "Nie, moje usta nie są da duże"

Katie Price przeszła kolejną operację plastyczną. W Turcji. Wszystko zrelacjonowała. Fani: Nie potrzebujesz tego

Brytyjska celebrytka ma za sobą ponad dwadzieścia operacji plastycznych. Wstrzykiwała sobie botoks, wypełniała usta kwasem, a piersi ponoć powiększała aż siedem razy, co miało kosztować ją ok. 50 milionów euro. Na co tym razem się zdecydowała, dowiemy się w niedzielę, ponieważ zaprosiła fanów do oglądania relacji z sali operacyjnej.

W najbliższą niedzielę na moim YouTubie pojawi się nowy film! Koniecznie oglądajcie relację z pierwszej części operacji, aby zobaczyć wszystkie szczegóły! Włącznie z materiałami z sali operacyjnej - apelowała. 
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Nie wszyscy popierają nagminną ingerencję Katie w swój wygląd.

Proszę, nie rób tego już więcej. Nigdy nie potrzebowałaś się zmieniać.
Czy to kolejny lifting? Katie, nie potrzebujesz tego!
Zacznij starzeć się z godnością. Zaakceptuj to, kim jesteś - apelowały z kolei zatroskane fanki.

Katie Price najwyraźniej nie chce starzeć się z godnością, ale czy z godnością wydaje kolejne pieniądze na operacje plastyczne? To niech każdy oceni sam.

ZOBACZ TEŻ: Katie Price na zdjęciu bez filtrów pokazała nową twarz. Królowa operacji plastycznych przeszła ich już ponad dwadzieścia

Więcej o: