Zrobił przeszczep włosów w Turcji. Wkrótce tego pożałował. Internauci myśleli, że ma na sobie filtr

Pewien mieszkaniec USA zamarzył o gęstszej czuprynie. Skorzystał z usług pewnej tureckiej kliniki specjalizującej się w przeszczepach włosów. Po kilku dniach jego głowa przypominała arbuz powleczony gumkami recepturkami.

Turystyka medyczna bije w ostatnim czasie rekordy popularności. Szczególnie chętnie odwiedzanym krajem jest Turcja, gdzie koszt operacji plastycznych i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest nawet kilkukrotnie niższy od standardów europejskich. Chociaż lekarze przestrzegają przed wykonywaniem "tureckich zębów" czy innych, bardzo inwazyjnych zabiegów, chętnych wciąż nie brakuje.

Zobacz wideo Fagata o walce Lexy i ostatnich operacjach. „Były bolesne"

'Projekt Lady'. Jak zmieniły się uczestniczki show?"Projekt Lady". Karczewska wróciła do odważnych stylizacji, a Kajuth ma inną fryzurę

Pojechał do Turcji po nowe włosy. Wyglądał jak przybysz z innej planety. "Umarłem"

Na zabieg w tureckiej klinice zdecydował się Amerykanin publikujący na TikToku pod nickiem @amo.habibi. Mężczyźnie nie podobały się miejscowe przerzedzenia, skorzystał więc z możliwości przeszczepu włosów. Kilka dni po zabiegu głowa Ramo Khalifa zaczęła puchnąć. Pacjent tureckiej kliniki wyglądał bardzo nienaturalnie, towarzyszył mu także przeszywający ból. Opuchlizna skłoniła mężczyznę do ściągnięcia ze skroni specjalnej opaski, chociaż rekomenduje się, by nosić ją ciągle przez kilka dni po zabiegu.

Internauci nie mogli uwierzyć, że wygląd Ramo jest wynikiem zabiegu. Niektórzy z nich byli przekonani, że mężczyzna nałożył na nagranie specjalny filtr. Jednym głowa pacjenta przypominała arbuza obleczonego gumkami recepturkami, drudzy doszukiwali się podobieństw do przybyszów z innej planety.

Sylwia BombaSylwia Bomba w gorzkich słowach podsumowuje czasy szkolne. Miło nie było

Wygląda jak UFO.
Masz na myśli, że to nie jest żaden filtr?! Umarłem.
Kształt jego głowy doprowadza mnie do płaczu - czytamy w komentarzach na TikToku.

Na szczęście kuriozalna opuchlizna zniknęła po kilku dniach od zabiegu. Wkrótce Ramo będzie mógł się cieszyć gęstą fryzurą bez zakoli.

Więcej o: