Koszmar tiktokerki po wykonaniu "tureckich zębów". "Budzę się, żeby sprawdzić, czy są na miejscu"

Dwa lata temu Ellie Scales poleciała do Turcji, by poddać się zabiegowi estetycznemu. Założyła specjalne implanty i dzięki nim uzyskała piękny uśmiech. Tiktokerka jest zachwycona efektem. Ostatnio zdradziła, że jeden koszmar prześladuje ją do dziś.

"Tureckie zęby", to trend, który towarzyszy nam już od kilku lat. W internecie kolejne kobiety relacjonują swoje przeżycia związane z zakładaniem licówek. Śnieżnobiałe i idealnie proste zęby są marzeniem wielu kobiet. Ceny, jakie mają w zwyczaju proponować tureckie kliniki za wykonanie zabiegu, są więcej niż kuszące. Niestety czasami nie wszystko idzie zgodnie z planem. 

Zobacz wideo Dagmara ma sposób na o swój piękny uśmiech. Myje zęby osiem razy dziennie

Koszmar tiktokerki po wykonaniu "tureckich zębów"

Ellie Scales jest jedną z kobiet, które zdecydowały się na leczenie zębów w Turcji. Tiktokerka kiedyś nosiła na stałe aparat ortodontyczny, jednak uzyskany efekt nie zadowolił jej całkowicie. Właśnie z tego powodu, postanowiła zebrać kilkanaście tysięcy dolarów, by wyjechać do Turcji i uzyskać długo wyczekiwany, olśniewający uśmiech. Najpierw należy je spiłować, a później założyć implanty. Ellie Scales po wykonaniu zabiegu była zachwycona. Zdradziła obserwującym jedną niepokojącą ją rzecz. Od dwóch lat dręczy ją nieustanny koszmar, w którym wszystkie jej zęby wypadają. 

Zęby miałam robione dwa lata temu, a mimo to wciąż mam koszmary, że moje zęby nie istnieją, wypadły jeden po drugim albo zostały wybite. Nie żałuję, że je zrobiłam. Kocham je. Ale fakt, że mam koszmary każdej nocy i budzę się, żeby sprawdzić, czy wciąż są na miejscu... nikt mnie na to nie przygotował - opowiada Ellie Scales, w filmiku.

"Tureckie zęby". Koszmarne sny wśród internautów

Okazuje się, że Ellie Scales nie jest jedyną osobą, która cierpi na koszmary po wykonaniu "tureckich zębów". Pod jej filmikiem zamieszczonym w mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których ludzie dzielą się swoimi koszmarami po zabiegu estetycznym

Mam to samo. Czasami śni mi się, że moje zęby odlatują - czytamy w komentarzach pod filmikiem.
To takie prawdziwe. Dobrze, że nie jestem sama - czytamy w komentarzach pod filmikiem.

Jaki jest wasz stosunek do "tureckich zębów" i wykonywania zabiegów medycyny estetycznej za granicą?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.