Maciej Rock pobierał lekcję z Instagrama u Dowbora. Coś poszło nie tak [KOŁO PLOTKA]

Maciej Rock miał ostatnio okazję gościć w Kole Plotka, gdzie wyjawił największe sekrety. Płacze na reklamach, ma na koncie liczne wpadki i pobierał lekcje z Instagrama u Dowbora. Tego mogliście o nim nie wiedzieć.

Koło Plotka od zawsze cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a wszystko za sprawą gwiazd i celebrytów, którzy są zapraszani do formatu. Ostatnio w studiu miał okazję gościć polski prezenter telewizyjny i aktor Maciej Rock. Zdradził największe sekrety. 

Zobacz wideo "Czasami ryczę nawet na reklamach", czyli Maciej Rock zagrał w Koło Plotka

Maciej Dowbor próbował nauczyć Macieja Rocka korzystać z Instagrama

W związku z objęciem przez Edwarda Miszczaka stanowiska dyrektora Polsatu, w stacji nastąpiły spore zmiany. Maciej Rock zajął miejsce Piotra Gąsowskiego w "Twoja twarz brzmi znajomo" i tym samym rozpoczął współpracę z Maciejem Dowborem. Jego nowy kolega z pracy jest ogromnym miłośnikiem Instagrama i próbował go nawet zarazić miłością do aplikacji. Tym oto sposobem przez jakiś czas publikował nowe treści. Pewnego dnia nastąpił kryzys twórczy.

Instagram mi nie wychodzi. Jeszcze dwa miesiące temu w ogóle nie wiedziałem, jak się to wszystko obsługuje i Dowbor mnie uczył. Coś tam wrzuciłem i przez pierwszy miesiąc miałem taki ogień. Wrzucam rolkę za rolką, relacja. Potem mi się tak skończyły pomysły. Tak się budzę rano i Dowbor mówi "Dawno nic nie wrzucałeś na Instagrama" i mu mówię "No wiem, zaraz wrzucę". Patrzę dookoła siebie no i nuda, nic się nie dzieje. To mi nie wychodzi, ale się nauczę - mówił Marcin Rock w Kole Plotka.

Maciej Rock zdradził sekret Niny Terentiew. Taka jest za kulisami

Maciej Rock od 2002 roku jest związany z Polsatem. Miał okazję pracować przy produkcjach, takich jak "Must Be the Music", "Sylwestrowa Moc Przebojów" czy "Idol". Podczas tej długoletniej przygody towarzyszyła mu między innymi Nina Terentiew, która z kolei związała się ze stacją w 2006 roku. Zdążyli przez ten czas bardzo dobrze się poznać. Okazuje się, że Terentiew bywa bardzo konkretna w swoich komunikatach. Zdarza jej się nawet przeklinać.

Pani dyrektor Nina Terentiew jest zdecydowanym managerem, wiec jeżeli wszyscy myślą, że to taka miła i sympatyczna pani, mówi zawsze pięknymi, okrągłymi zdaniami, to czasami mówi bardzo krótko, bardzo zwięźle i używa niecenzuralnych słów. Tego możecie nie wiedzieć. Ale to też ma swój urok - zdradził Maciej Rock.

Całą rozmowę z Maciejem Rockiem w Kole Plotka znajdziesz w naszym materiale wideo na górze strony. Opowiedział między innymi, na jakie pytanie chciałby poznać odpowiedź oraz co myśli o TikToku. Okazuje się, że aplikacja go pokonała. Wyznał również, że zdarzyło mu się zaliczyć wpadkę w telewizji na żywo. Niewiarygodne, jak wybrnął.

Więcej o: