Roksana Węgiel na archiwalnym zdjęciu z mamą. Są do siebie uderzająco podobne. "Jak siostry"

Do sieci trafiły zdjęcia mamy Roksany Węgiel. Fani oniemieli z zachwytu. Od razu przyznali, że obie kobiety są do siebie uderzająco podobne. W komentarzach posypały się same komplementy.

Roksana Węgiel mimo młodego wieku w polskim show-biznesie gości od wielu lat. Wokalistka zadebiutowała w programie "The Voice Kids". Po tym epizodzie jej muzyczna kariera nabrała tempa i poszybowała na sam szczyt. Dziewczyna zyskała sławę i popularność, a także sympatię wielu widzów. Teraz może cieszyć się niemałą rzeszą fanów oraz kolejnymi sukcesami artystycznymi. Aktywnie działa w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie jej losy śledzi ponad milion obserwujących. Roksana Węgiel chętnie relacjonuje im urywki z życia codziennego, a także poczynania zawodowe. Na jednym z opublikowanych zdjęć możemy zobaczyć jej mamę. Śmiało można stwierdzić, że obie są do siebie bardzo podobne.

Zobacz wideo Roxie Węgiel w rozmowie z Plotkiem rozlicza swoje ostatnie pięć lat kariery [WYWIAD PLOTKA]

Roksana Węgiel zawsze mogła liczyć na wsparcie mamy. Obie są do siebie uderzająco podobne

Roksana Węgiel zawsze mogła liczyć na wsparcie mamy, która podążała za nią krok w krok. W pewnym momencie kobieta zdecydowała się nawet zrezygnować z pracy kosmetyczki, by móc wspierać córkę i wozić ją na koncerty. "Została moim osobistym kierowcą" - wyjawiła w jednej z rozmów Roksana Węgiel.

Z kolei ojciec wokalistki jest przedstawicielem handlowym, ale pasjonuje się fotografią. Do sieci często wrzuca zdjęcia z profesjonalnych sesji. Na niektórych pojawia się jego żona Edyta. Na instagramowym koncie Roksany Węgiel również możemy się doszukać kilku ujęć wokalistki w towarzystwie mamy. 

 

Na archiwalnym zdjęciu możemy dostrzec kilkuletnią Roksanę Węgiel w ramionach mamy. Nie da się ukryć, że od tamtego czasu kobieta bardzo mało się zmieniła. Edyta Węgiel ma charakterystyczną urodę. Szczególnie w oczy rzucają się czarne włosy i ciemniejsza karnacja. W komentarzach pod tym postem pojawiły się same komplementy. Internauci byli zachwyceni. "Jesteście do siebie takie podobne", "Wyglądacie jak siostry", "Każda mama jest najcudowniejsza. Piękne zdjęcie", Śliczną masz mamę", "Urocze zdjęcie"- pisali.

Roksana Węgiel eksperymentuje z wyglądem. Jej styl oceniła nawet Ada Fijał 

Roksana Węgiel ostatnimi czasy bardzo eksperymentuje z wyglądem. Postawiła na ostre cięcie. W tym celu udała się do fryzjera. Całą wizytę zrelacjonowała w mediach społecznościowych. Jakiś czas później pokazała się fanom w codziennym wydaniu. Ubrała się w dopasowany dresowy komplet i nie wykonała tego dnia makijażu. Styl młodej wokalistki oceniła nawet Ada Fijał, która pasjonuje się modą. Nie przebierając w słowach, wyraziła, co myśli na ten temat. Miała kilka cennych słów nie tylko do wokalistki, ale i do wszystkich kobiet, szczególnie tych z młodego pokolenia. Zobacz też: Roksana Węgiel i Kevin Mglej wspólnie spędzają święta.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.