Roksana Węgiel zdjęła doczepy. Tak prezentują się jej naturalne włosy

Roksana Węgiel wstawiła świąteczne zdjęcie, na którym zaprezentowała się w nowej wersji. Wokalistka postanowiła zdjąć doczepiane włosy. Jak wygląda w nowej fryzurze?

Roksana Węgiel przez ostatni czas pokazywała się fanom w długich, doczepianych, wyprostowanych włosach. Okazjonalnie związywała je w warkocz. Tym razem postawiła na ostre cięcie - artystka wygląda teraz nieco inaczej. Jej kasztanowe włosy mają inną długość. Wokalistka pokazała się w nowym wydaniu instagramowej publiczności - są zachwyceni metamorfozą.

Zobacz wideo Roxie Węgiel w rozmowie z Plotkiem rozlicza swoje ostatnie pięć lat kariery [WYWIAD PLOTKA]

Roksana Węgiel już nie ma doczepów. "Pięknie w tych włosach"

W życiu młodej wokalistki nastał czas zmian. Węgiel nadała fryzurze wiosennej świeżości i mocno ją skróciła, pozostając przy naturalnych włosach. Pod zdjęciem można przeczytać takie komentarze jak: "Ale ci pięknie w tych włosach!", "Przepiękna jesteś" czy "Mega ci pasują te włosy!". Ponadto nie brakuje na jej profilu świątecznych życzeń od fanów. Niektórzy nie poznali Węgiel w nowej odsłonie. Ciekawe, na jak długo artystka zostanie przy krótszych włosach w tym kolorze. Jeszcze niedawno mocno je rozjaśniała.

 

Roksana Węgiel jest szczęśliwie zakochana

W ostatnim czasie sporo dzieje się w życiu prywatnym Węgiel. Jest związana jest z 26-letnim Kevinem Mglejem. Artystka jest w nim szczęśliwie zakochana. Poznali się podczas pracy nad najnowszą płytą wokalistki, a Mglej również działa w branży muzycznej. Zakochanym nie przeszkadza różnica wieku między nimi, która wynosi osiem lat. Wiele mówi się także o dziecku partnera wokalistki. Artystka podkreśla, że ma z nim dobre relacje.

Tegoroczna maturzystka niedawno wyjawiła też, że zadaje się z osobami starszymi od siebie. "Nie mam jakiegoś zbyt dobrego przelotu z ludźmi w swoim wieku. Oczywiście są wyjątkowe przypadki ludzi, których znam od wielu lat. Mam przyjaciół rówieśników, ale tak naprawdę od pięciu lat zadaję się z samymi dorosłymi osobami. Żyję w tym świecie show-biznesu. Na początku dziwnie się czułam, ale kiedy poczułam się trochę pewniej, zaczęłam spotykać na swojej drodze super ludzi i od dłuższego czasu otaczam się dorosłymi" - powiedziała w rozmowie z Radiem Eska.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.