Roksana Węgiel wróciła do doczepów. Teraz jej włosy sięgają pasa. Zaskakuje też oryginalna stylizacja

Roksana Węgiel pomimo młodego wieku, już kilkukrotnie zaskoczyła fanów odważną zmianą wizerunku. Jakiś czas temu zdecydowała się na powrót do krótszych włosów, szybko jednak zatęskniła za doczepami.

Roksana Węgiel jest jedną z największych gwiazd młodego pokolenia. Artystka zawładnęła scenę jako 13-latka. Od tego momentu cieszy się ogromną popularnością, a każdy jej krok zawodowy i prywatny jest śledzony przez media i fanów. 18-latka uwielbia eksperymentować z wizerunkiem. Jeszcze kilka tygodni temu nosiła włosy do ramion, obecnie może się pochwalić długimi puklami sięgającymi pasa.

Zobacz wideo Roksana Węgiel będzie prowadzącą nowej edycji "You Can Dance"

Roksana Węgiel znowu założyła doczepy. Zaskakuje też jej stylizacja

Nową fryzurę Węgiel zaprezentowała na evencie marki Tous. Piosenkarka zdecydowała się na drastyczne przedłużenie i zagęszczenie naturalnej czupryny. W nowej fryzurze zwyciężczyni Eurowizji Junior wygląda bardzo efektownie i dojrzale.

Uwagę fotoreporterów zwróciła nie tylko nowa fryzura wokalistki, ale również jej modowa stylizacja. Roksana postawiła na prostą, dżinsową kurtkę o kroju sukienki, drugie skrzypce grały dodatki - długie, beżowe muszkieterki i minimalistyczna torebka.

Roksana WęgielRoksana Węgiel AKPA

Stylizacje Roksany Węgiel często są krytykowane przez niektórych fanów wokalistki. Artystce zarzuca się, że prezentuje się nadzwyczaj wyzywająco i dojrzale, jak na swoje 18 lat. Węgiel w wywiadach przyznaje, że nie czuje się dobrze w otoczeniu rówieśników, o wiele lepiej odnajduje się w kontaktach z osobami starszymi od niej, stąd, być może, jej dojrzały wizerunek.

Nie mam jakiegoś zbyt dobrego przelotu z ludźmi w swoim wieku. Oczywiście są wyjątkowe przypadki ludzi, których znam od wielu lat. Mam przyjaciół rówieśników, ale tak naprawdę od pięciu lat zadaję się z samymi dorosłymi osobami. Żyję w tym świecie show-biznesu. Na początku dziwnie się czułam, ale kiedy poczułam się trochę pewniej, zaczęłam spotykać na swojej drodze super ludzi i od dłuższego czasu otaczam się dorosłymi - powiedziała w rozmowie z Radiem Eska.

Jak podoba wam się Roksana Węgiel w nowej odsłonie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.