Eurowizja 2023. Roksana Węgiel w kobiecej stylizacji na preselekcjach. Odważny gorset

Eurowizja 2023 - polskie preselekcje odbyły się 26 lutego. Roksana Węgiel uświetniła to wydarzenie swoim występem. Jak wyglądała?

Roksana Węgiel jako pierwsza Polka zwyciężyła Eurowizję Junior. Wtedy była nastolatką, a dziś wkracza w dorosłość, co można zauważyć po jej wypowiedziach i wizerunku scenicznym. Co Węgiel wybrała na występ podczas polskich preselekcji do Eurowizji 2023? Postawiła na kobiecą stylizację.

Zobacz wideo Aleksander Sikora zastępuje Roxie Węgiel

Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska Eurowizja 2023. Nowakowska chciała być jak Rozenek-Majdan? Założyła zbroję

Roksana Węgiel zachwyca kobiecością. Na preselekcje wskoczyła w gorset

Podczas prezentacji "Anyone I Want To Be" widzowie nie mogli oderwać wzroku od młodej wokalistki. Odziana w biały gorset i szerokie, szare spodnie wkroczyła na scenę TVP. Jak wam się podoba w takiej odsłonie?

Roksana WęgielRoksana Węgiel KAPiF.pl / KAPIF.pl

Piosenkarka postawiła przy tym na pofalowane włosy i subtelny makijaż podkreślający jej urodę. Warto podkreślić, że Węgiel ma w tym roku maturę. Egzamin dojrzałości jest poprzedzony studniówką, ale piosenkarka odpuszcza sobie tę imprezę, o czym poinformowała brzesko.naszemiasto.pl.

Nie idę na studniówkę. Tak sobie postanowiłam. Nie jestem zbyt zżyta ze swoją klasą, więc stwierdziłam, że zrezygnuję. Mam na ten czas zaplanowane inne działania związane z nową płytą, więc uznałam, że tak będzie lepiej.

W polskich preselekcjach uczestniczyli: Kuba Szmajkowski z utworem "You Do Me", Ahlena z piosenką "Booty", Natasza Urbańska z "Lift You Up", Blanka z utworem "Solo", Dominik Dudek z piosenką "Be Good", grupa Felivers z piosenką "Never Back Down", Maja Hyży z utworem "Never Hide", Jann z utworem "Gladiator", Alicja Szemplińska z "New Home" i Yan Majewski z utworem "Champion". W tym roku to Blanka miała najwięcej szczęścia. Również według jury wypadła najlepiej ze wszystkich artystów.

Stajkow Blanka Eurowizja 2023. Wiemy, kto będzie reprezentował Polskę!

Zobacz też: Chłopak Roksany Węgiel wdał się w pyskówkę z internautą. Roxie też się uruchomiła

Więcej o: