Ada Fijał oceniła styl Roksany Węgiel. Nie owijała w bawełnę. "Kompletnie bez sensu"

W jednym z programów Ada Fijał została zapytana o stylizacje gwiazd. Wśród nich znalazła się Roksana Węgiel. Gwiazda poświęciła jej najwięcej uwagi. Oceniając styl wokalistki, pokusiła się o kilka przemyśleń. Nie owijała przy tym w bawełnę.

Ada Fijał jest znaną osobowością medialną, w polskim show-biznesie gości od lat. Swego czasu dużo czasu spędzała na planie "Barw szczęścia". Wzięła też udział w kilku produkcjach filmowych. Mogliśmy ją zobaczyć m.in. w "Planecie Singli" czy "Narzeczonym na niby". Później zniknęła z wielkich ekranów. Oddała się innym pasjom, zwłaszcza modzie i śpiewaniu. Ada Fijał niewątpliwie jest jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Na branżowych wydarzeniach uwielbia zaskakiwać, a przede wszystkim wyróżniać się z tłumu. Niegdyś w jednej z rozmów przyznała, że jej gust modowy na przestrzeni lat mocno się zmienił. Teraz celebrytka postanowiła ocenić styl Roksany Węgiel. Padły mocne słowa. 

Zobacz wideo Ada Fijał kupiła sukienkę za złotówkę. Założyła ją na pokaz mody

Ada Fijał oceniła styl Roksany Węgiel. Nie owijała w bawełnę 

Roksana Węgiel zasłynęła w jednym z muzycznych show TVP. Od tamtego czasu jej kariera nabrała znacznego tempa i poszybowała w górę. Młoda dziewczyna cieszy się ogromnym zainteresowaniem i zgromadziła wokół siebie rzeszę fanów. Niedawno było o niej głośno za sprawą związku z Kevinem Mglejem. Teraz Ada Fijał postanowiła ocenić modowe poczynania młodej wokalistki. Nie przebierała w słowach. 

Trzeba przyznać, że Roksana Węgiel ostatnio przeszła niemałą metamorfozę. Zmieniła kolor włosów i styl ubierania się. Niektórzy internauci twierdzą, że dziewczyna wygląda zbyt poważnie, jak na swój wiek. Ada Fijał w programie "Obgadane" wypowiedziała się na temat jej ubioru. Jak podaje portal o2.pl, miała kilka cennych słów nie tylko do wokalistki, ale i do wszystkich kobiet, szczególnie tych z młodego pokolenia.

Roksana jest z pokolenia Z, to jest zupełnie inne myślenie, niż my mieliśmy ileś lat temu. I tak naprawdę o to właśnie walczyliśmy, ruchy body positive i ruchy feministyczne dążą do tego, żeby nie postrzegać ciała w taki seksualny sposób, ciało ma być neutralne i tak myślą o tym ludzie z generacji Z. Tak naprawdę ona nie myślała o tym, żeby kogoś prowokować, ubiera się tak, bo jej się tak podoba, bo to jest modne, bo to jest na czasie, więc myślę, że to właśnie stereotypowe myślenie jest czymś, z czym się powinniśmy pożegnać. Ona robi to, bo tak się dobrze czuje i tak się noszą młodzi ludzie - powiedziała.

Roksana WęgielRoksana Węgiel fot. KAPiF.pl

Dalej rozmowa potoczyła się w nieco innym kierunku. Roksana Węgiel wielokrotnie podkreślała, jak ważna jest dla niej wiara i katolickie wartości. W mediach społecznościowych pod zdjęciami jej stylizacji zdarzają się komentarze dotyczące kościoła, a nie mody. Ada Fijał przyznała, że łączenie mody z przekonaniami religijnymi jest zupełnie bezsensowne i stereotypowe. "Wiązanie tego z jakimiś naszymi poglądami jest kompletnie bez sensu, bo to nie jest ten komunikat, to jest komunikat: "jestem wolnym człowiekiem, który robi to, na co ma ochotę", a nie przywiązuje się do jakiegoś takiego dawnego myślenia, że "kobiecie nie wypada". To bardzo stereotypowe, bardzo stare myślenie - podkreśliła.

Ada FijałAda Fijał KAPIF

Zaraz po tym Ada Fijał postanowiła nawiązać do siebie. Wyznała, że patrząc przez pryzmat stereotypów, nie powinna się ubierać w taki sposób, jak dotychczas. "Tym sposobem w moim wieku faktycznie nie powinnam chodzić w moich ubraniach, tylko wbić się w jakąś zgrzebną szatę i w ogóle klęczeć przed ołtarzem" - powiedziała.

Roksana Węgiel spędziła święta wielkanocne u boku partnera 

Roksana Węgiel kilka miesięcy temu wyznała, że jest szczęśliwie zakochana i zaczęła publikować wspólne zdjęcia z partnerem, którym okazał się starszy od niej producent, Kevin Mglej. To właśnie w jego towarzystwie piosenkarka zdecydowała się spędzić minione święta wielkanocne. Para wybrała się razem do kościoła ze święconką. Wspólne chwile chętnie relacjonowali w mediach społecznościowych.Tym razem wokalistka postawiła na jasny, oversize'owy płaszcz i modne, sportowe buty. Z kolei producent zapozował z wielkanocnym koszyczkiem. Zobacz też: Fanka skomentowała post Agnieszki Kaczorowskiej. "Widać, że macierzyństwo cię dojeżdża". Aktorka nie wytrzymała.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.