Roksana Węgiel i Kevin Mglej wspólnie spędzają święta. Poświęcili koszyczek

Roksana Węgiel związana jest z osiem lat starszym producentem Kevinem Mglejem. W sobotę wielkanocną pochwaliła się wspólnym zdjęciem. Razem poświęcili koszyczek.

Roksana Węgiel kilka miesięcy temu ujawniła, że jest zakochana i zaczęła publikować wspólne zdjęcia z partnerem, którym okazał się starszy od niej producent. To z Kevinem Mglejem pracowała nad swoją muzyką. Piosenkarka wielokrotnie podkreślała, jak ważna jest dla niej wiara i katolickie wartości. W sobotę wybrała się do kościoła ze święconką, a towarzyszył jej ukochany.

Zobacz wideo Roxie Węgiel w rozmowie z Plotkiem o nowej płycie i swoim związku

Roksana Węgiel i Kevin Mglej ze święconką

W Wielkanoc gwiazdy chętnie pozują z bliskimi i dzielą się wspólnymi chwilami. Tak też zrobiła Roksana Węgiel, która opublikowała zdjęcie z Kevinem Mglejem na InstaStories. Piosenkarka miała na sobie jasny, oversize'owy płaszcz i sportowe obuwie. Możemy też po raz kolejny zobaczyć gwiazdę w nowej fryzurze. Chłopak Węgiel na fotografii pozuje z wielkanocnym koszyczkiem.

Wesołych świąt - złożyła życzenia fanom.

Roksana Węgiel, Kevin MglejRoksana Węgiel, Kevin Mglej Instagram.com/roxie_wegiel

Roksana Węgiel o związku. "Bóg nam dawał wiele znaków"

Roksana Węgiel w rozmowie z Plotkiem przyznała, że na początku miała wątpliwości, zanim związała się z Kevinem Mglejem. W podjęciu decyzji pomógł jej Bóg. "Ja i Kevin jesteśmy mocno wierzącymi osobami. Zawsze wiara była dla nas istotna i stanowiła ważną funkcję w naszych życiach. To też jest nietypowe, że spotykasz taką osobę, z którą się dopełniasz na każdej płaszczyźnie. Szczerze mówiąc, na początku Bóg nam dawał wiele znaków" - powiedziała. Mglej jest także ojcem trzyletniego syna. Roksana Węgiel powiedziała, jak się z nim dogaduje. "Bardzo dobrze się dogadujemy. To jest cudowny dzieciak. Mamy super relację" - zapewniła.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.