Tiktokerka przekonuje, że nie warto się golić. Wyznała, że owłosione nogi uratowały jej życie

Pewna tiktokerka podzieliła się nietypowym filmikiem. Opowiedziała, dlaczego nie warto się golić. Przyznała, że dzięki temu uniknęła groźnej sytuacji. Nie uwierzycie, co czaiło się w jej włosach.

Na TikToku można znaleźć przeróżne historie. Jedną z nich podzieliła się użytkowniczka o nazwie @emmaakiko. Na swoim koncie zebrała już ponad 45 tysięcy obserwujących. Choć tiktokerka często wrzuca filmiki, ten zdecydowanie był nietypowy. Zaczęła go od zaprezentowania nieogolonych nóg. Miała ku temu powody.

Zobacz wideo Jakie metody depilacji są bezpieczne w ciąży?

Tiktokerka zrezygnowała z depilacji. To mogło uratować jej życie

Pewna tiktokerka opublikowała filmik dotyczący depilacji. Dziewczyna przekonywała obserwatorów, że nieogolone włosy mogą nawet uratować życie. Opowiedziała o przerażającej sytuacji, która ją spotkała. Gdy pewnego razu kładła się do łóżka, poczuła na swojej nodze coś dziwnego. Miała długie spodnie, nie widziała więc, co to może być. Początkowo myślała, że to niewielki pająk. Jak się okazało, prawda była zupełnie inna.

Tiktokerka szybko ściągnęła intruza z ciała. Położyła go na chusteczce, aby lepiej się mu przyjrzeć. Nagle dotarło do niej, że to kleszcz. Dziewczyna była przerażona. Nie miała pojęcia, jak niewielki robak znalazł się na jej nodze. Prawdopodobnie dostał się do niej podczas spaceru z psem. Na szczęście tiktokerka zdołała go zauważyć, zanim ją ukąsił. Warto przypomnieć, że ugryzienie kleszcza może powodować boreliozę. Użytkowniczka przyznała, że gdyby nie włosy na nogach, owad dostałby się do jej skóry. Rezygnacja z depilacji wyszła jej na dobre.

Zuzanna i Konrad z 'Rolnik szuka żony 9' "Rolnik szuka żony". To koniec między Zuzią a Konradem? Fani nie mają złudzeń

Ta tiktokerka zarabia na owłosieniu

Jednym brak depilacji ratuje życie, inni na tym zarabiają. Przykładem jest amerykańska influencerka Cherry The Mistress. 20-latka znalazła łatwy sposób na zarobienie pieniędzy. Postanowiła przestać się depilować. Swoje zdjęcia regularnie wrzuca na profile w mediach społecznościowych, gdzie zdobyła wiele fanów. Dzięki temu miesięcznie zgarnia nawet 20 tysięcy dolarów. Influencerka przyznała, że owłosienie nie jest dla niej powodem do wstydu. Twierdzi, że jest dumna ze swojego wizerunku. Nawołuje także, aby każdy zaakceptował swoje ciało w naturalnej odsłonie. ZOBACZ TEŻ: Popek wygryzła Tomaszewską z "Pytania na śniadanie"? "Ciągle nie pojawiła się w grafiku" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: