Barbara Kurdej-Szatan od pięciu lat zmaga się z boreliozą. W ostatnim czasie stan zdrowia aktorki pogorszył się

Barbara Kurdej-Szatan rzadko mówi na ten temat. Od kilku lat gwiazda zmaga się z poważną chorobą.

W ciągu zaledwie kilku lat Barbara Kurdej-Szatan awansowała z aktorki występującej jedynie w reklamie sieci komórkowej na jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. 33-latka gra w najpopularniejszych serialach, regularnie pojawia się też na dużym ekranie.

Barbara Kurdej-Szatan choruje na boreliozę

Mogłoby się wydawać, że życie Kurdej-Szatan to niekończące się pasmo sukcesów. Niestety, aktorka od 5 lat walczy z boreliozą. Kilka miesięcy temu gwiazda poinformowała fanów o dobrym stanie zdrowia, jednak w ostatnich dniach choroba znów dała się jej we znaki.

Najnowsze wyniki badań wyszły niekorzystnie. Pomimo tego, Barbara Kurdej-Szatan zapewnia, że czuje się dobrze.

Być może to dobre samopoczucie zawdzięczam swojemu pozytywnemu nastawieniu. Bo gdy ostatnio byłam znerwicowana, czułam, że choroba znów przejmuje nade mną kontrolę - wyznała w rozmowie z magazynem "Na żywo".

Aktorka zachorowała na boreliozę po ugryzieniu kleszcza. Sytuacja miała miejsce 5 lat temu na planie serialu "M jak miłość". Wiosną Kurdej-Szatan nieśmiało wspominała o ponownym zajściu w ciążę. Z racji na pogarszający się stan zdrowia, gwiazda będzie musiała wstrzymać się z decyzją o powiększeniu rodziny.

Więcej o:
Komentarze (77)
Barbara Kurdej-Szatan choruje na boreliozę. Ostatnio jej stan zdrowia pogorszył się
Zaloguj się
 • 79 Makaj

  Oceniono 27 razy 23

  Polska i główne wiadomości: Kaczyński, smog, Godlewskie i Kurdej-Szatan.. gdybyście byli skrzynką na spam codziennie byłaby w 99% zapełniona.

 • Gość: Asia

  Oceniono 44 razy 22

  Przy boreliozie nie wolno pić alkoholu. Wtedy objawy się nasilają !!!!!

 • Gość: 777777

  Oceniono 35 razy 21

  Taka ciężko chora i chleje?

 • Gość: syfilis

  Oceniono 22 razy 20

  światło fleszy i ścianka mają moc uzdrawiającą

 • Gość: do złośliwców

  Oceniono 28 razy 14

  Na etapie leczenia boreliozy antybiotykiem alkohol jest zabroniony jak przy każdej innej chorobie. Poza tą sytuacją nie ma bezwzględnego zakazu. Żyje się w miarę normalnie. Nie używajcie słów "chleje", bo to że wypiła na imprezie nie znaczy że jest pijaczką. Jest normalną żywiołową dziewczyną. Ale przecież trzeba sobie znaleźć pretekst, aby wylać na kogoś wiadro żółci, bo inaczej dzień byłby zmarnowany. Święci się znaleźli. A filmik zabawny i tyle.

 • ebom

  Oceniono 53 razy 11

  Nie istnieje taka choroba jak przewlekła borelioza... po wyleczeniu mogą być jeszcze przez dłuższy czas wykrywalne przeciwciała, ale to ie znaczy, że jest chora. Czas przestać wierzyć znachorom karmiących ludzi latami wyniszczającymi antybiotykami za ciężką kasę i wykorzystywać wymyśloną chorobę do podbijania sobie współczucia po niedawnej kompromitacji... no co za zbieg okoliczności, że akurat teraz o tym napisała

 • Gość: bibi

  Oceniono 10 razy 10

  "Z racji na pogarszający się stan zdrowia" - Panie Boże zmiłuj się nad nami i nad tymi analfabetami "tutej piszącemi"

 • piotrm74

  Oceniono 16 razy 8

  ta fota to po imprezie urodzinowej "M jak coś tam" - czy przed imprezą???
  Borelioza nie boli tylko wymaga samozaparcia. Pozdrawiają boreliozowcy...

 • Gość: mor

  Oceniono 30 razy 8

  a czy ten zły stan zdrowia nie jest raczej spowodowany pijaństwem, któremu się tak radośnie ostatnio oddaje ?!?!? JEŚLI jest chora, to nie powinna tak "chlać" bo tych ekscesów "piciem" już nie można nazwać !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX