Barbara Kurdej-Szatan od pięciu lat zmaga się z boreliozą. W ostatnim czasie stan zdrowia aktorki pogorszył się

Barbara Kurdej-Szatan rzadko mówi na ten temat. Od kilku lat gwiazda zmaga się z poważną chorobą.

W ciągu zaledwie kilku lat Barbara Kurdej-Szatan awansowała z aktorki występującej jedynie w reklamie sieci komórkowej na jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. 33-latka gra w najpopularniejszych serialach, regularnie pojawia się też na dużym ekranie.

Zobacz wideo

Barbara Kurdej-Szatan choruje na boreliozę

Mogłoby się wydawać, że życie Kurdej-Szatan to niekończące się pasmo sukcesów. Niestety, aktorka od 5 lat walczy z boreliozą. Kilka miesięcy temu gwiazda poinformowała fanów o dobrym stanie zdrowia, jednak w ostatnich dniach choroba znów dała się jej we znaki.

Najnowsze wyniki badań wyszły niekorzystnie. Pomimo tego, Barbara Kurdej-Szatan zapewnia, że czuje się dobrze.

Być może to dobre samopoczucie zawdzięczam swojemu pozytywnemu nastawieniu. Bo gdy ostatnio byłam znerwicowana, czułam, że choroba znów przejmuje nade mną kontrolę - wyznała w rozmowie z magazynem "Na żywo".

Aktorka zachorowała na boreliozę po ugryzieniu kleszcza. Sytuacja miała miejsce 5 lat temu na planie serialu "M jak miłość". Wiosną Kurdej-Szatan nieśmiało wspominała o ponownym zajściu w ciążę. Z racji na pogarszający się stan zdrowia, gwiazda będzie musiała wstrzymać się z decyzją o powiększeniu rodziny.