Barbara Kurdej-Szatan tłumaczy się z wpadki na urodzinach "M jak Miłość": Upiłam się po prostu, to było straszne

Barbara Kurdej-Szatan zaszalała na 18-leciu serialu "M jak miłość". Filmy, które zamieściła na swoim Instagramie, w jednej chwili rozbawiły internautów do łez. Teraz aktorka skomentowała swój wariacki wybryk.
Zobacz wideo

18-ste urodziny serialu "M jak miłość" z pewnością zapiszą się na kartach historii polskiego show-biznesu. Wszyscy bowiem dobrze pamiętamy, jaką relację zafundowała swoim fanom Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka na imprezie ostro zaszalała, czym chętnie chwaliła się na Instagramie. Basia była po prostu królową tych urodziny, gdyż wręcz nie schodziła z parkietu, a dobry humor nie opuszczał jej przez całą noc. 

Podąża do mnie Joanna Kuberska, gdyż  jest bardzo piękną kobietą... Co chcesz Joasiu? Jakoś ku*wa wszyscy zniknęli! Przeklinam... - mówiła na filmach aktorka. 

Barbara Kurdej-Szatan komentuje swój szalony wybryk na urodzinach "M jak miłość"

Następnego dnia nie było już tak kolorowo. Po obejrzeniu nagrań z imprezy, gwiazda była dość zażenowana i jednocześnie przerażona. Teraz Barbara Kurdej-Szatan postanowiła odnieść się do tamtych wydarzeń i skomentować swój pijacki, ale i jakże śmieszny, wybryk. 

To było straszne. Nie pamiętałam do końca, chyba się wszyscy spodziewają. Coś pamiętałam, że wzięłam telefon, że chciałam uwiecznić całą imprezę, bo wszyscy robili sobie foty, a mój telefon leżał gdzieś samotny na stole... Rano to zobaczyłam. Nie zapisywałam, tylko od razu wrzucałam. Cóż mogłam zrobić. Upiłam się po prostu, zdarza się. Ludzie poznali mnie z imprezowej strony, z której moi przyjaciele znają mnie bardzo dobrze. Także tyle. Bawiłam się świetnie. Rano jak zobaczyłam, że już jakiś artykuł powstał, to stwierdziłam, że nie będę tego kasować, muszę to wziąć na klatę, że tak się stało - wyznała gwiazda w rozmowie z portalem jastrząbpost.pl. 

Barbara dodała również, iż ma głęboką nadzieję, że jej imprezowe szaleństwo nie zostało źle odebrane przez produkcję serialu "M jak miłość". Myślicie, że wybaczą aktorce ten wybryk? 

DH

Więcej o:
Komentarze (178)
Barbara Kurdej-Szatan tłumaczy się z wpadki na urodzinach "M jak Miłość"
Zaloguj się
 • Gość: mix

  Oceniono 107 razy 69

  No i super. Jedna, która nie udaje kogoś, kim nie jest. Wolę spontanicznego Insagrama dziabniętej Kurdej -Szatan, niż sztucznej Wendzikowskiej (Anny) w wiecznie tych samych, wystudiowanych pozach, udającej jakie ma bajeczne i luksusowe życie.

 • Gość: przemo

  Oceniono 80 razy 52

  niech pierwszy rzuci butelką kto nigdy się nie wstawił, i dobrze się przy tym bawił!
  nikogo nie obraziła, żadnej nieprzyzwoitości nie popełniła, o co kaman?
  brawo baśka!

 • japka_putina

  Oceniono 72 razy 44

  Czytam wpisy i mam wrażenie, że jestem na stronie jakiegoś żeńskiego zakonu. Kobitka upija się na uroczo, zresztą aż tak strasznie pijana nie była, żeby się tego wstydzić. A zgorszonym paniom podpowiem, że takie inteligentne, a przy tym rozrywkowe kobiety są marzeniem większości facetów. Do tańca i do różańca. Możecie sobie potępiać.... i zazdrościć.

 • Gość: M

  Oceniono 59 razy 43

  ŻEBY KAŻDY ZACHOWYWAL SIĘ PO ALKOHOLU TAK JAK P.BASIA

 • mcguirre

  Oceniono 27 razy 21

  To chyba lepsze niż jakieś głupie tłumaczenia, że sałatka jej zaszkodziła. Prawda cię wyzwoli :)

 • Gość: Lukasz

  Oceniono 29 razy 21

  Nic takiego strasznego nie zrobiła. O co tyle krzyku?

 • Gość: Marysia

  Oceniono 21 razy 21

  Dobrze, że 30 lat temu nie było komórek ani Internetu.
  Oj, działo się...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX