"Rolnik szuka żony". To koniec między Zuzią a Konradem? Fani nie mają złudzeń

Wydawało się, że Konrad i Zuzia tworzą zgraną parę. Uczestnicy "Rolnik szuka żony" zaniepokoili ostatnio fanów. Ci są przekonani, że ich związek należy już do przeszłości.

Konrad był jednym z kandydatów Klaudii w dziewiątej edycji programu "Rolnik szuka żony". Serce uczestniczki skradł jednak Valentyn, z którym jest do dzisiaj. Mimo tego młody strażak nie mógł narzekać na brak zainteresowania widzów, przez co zyskał mnóstwo nowych adoratorek. Po zakończeniu programu zdradził, że spotyka się z Zuzanną, która walczyła o serce Mateusza. Uczestniczka opuściła jednak gospodarstwo rolnika jako pierwsza. Choć przez jakiś czas Konrad i Zuzia zdawali się tworzyć zgraną parę, wygląda na to, że tym razem zawisły nad nimi czarne chmury.

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik szuka żony". To koniec między Zuzą a Konradem? Fani nie mają złudzeń

Konrad z dziewiątej edycji "Rolnik szuka żony" wrzucił na Instagram dwa nowe zdjęcia. Na żadnym z nich nie pojawiła się jednak Zuzanna. "Gdzie Zuza?", "Widzę, że jesteś singlem", "Rozstali się" - czytamy komentarze internautów. To jednak nie wszystko. Z profilów pary zniknęły bowiem ich wspólne zdjęcia. Odkąd potwierdzili związek, ochoczo relacjonowali, co u nich słychać. Dziś na próżno szukać jakichkolwiek wspólnych materiałów. Żadne z nich nie odniosło się jednak do licznych zapytań fanów. 

"Rolnik szuka żony". Jessica Miemiec ma nowego partnera

Pamiętacie Jessice Miemiec? Uczestniczka była barwną bohaterek programu "Rolnik szuka żony". Wystąpiła w piątym sezonie show, gdzie była kandydatką Krzysztofą. Ostatecznie nie zdobyła serca rolnika, ale zyskała sporą sympatię od widzów. Jak się okazuje, w życiu uczestniczki programu TVP pojawiła się nowa osoba. Wiele wskazuje na to, że łączy ich coś więcej niż przyjacielska więź. Więcej na temat nowego ukochanego Miemiec znajdziesz pod tym adresem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.