"Rolnik szuka żony". Jessica Miemiec jest zakochana. Pokazała partnera. Były też buziaki

Jessica Miemiec z programu "Rolnik szuka żony" znalazła miłość. Uczestniczka kultowego show TVP pokazała nowego partnera w mediach społecznościowych.

Jessica Miemiec była jedną z najbardziej barwnych bohaterek programu "Rolnik szuka żony". Uczestniczka wystąpiła w piątym sezonie show i była kandydatką Krzysztofa. Ostatecznie nie zdobyła serca rolnika, ale z pewnością zwróciła na siebie uwagę widzów. "Nie mam kontaktu z Krzyśkiem, po tym programie to jest zakończone" - wyjawiła niedawno. Przyznała też, że nie żałuje udziału w programie, bo poznała w nim wielu fajnych ludzi. Jak się okazuje, w życiu uczestniczki show nastały wielkie zmiany. Jessica jest zakochana, Na Instagramie pochwaliła się romantycznymi zdjęciami z nowym partnerem. 

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

"Rolnik Szuka żony". Jessica Miemiec zakochana! Pokazała romantyczne ujęcie z ukochanym

Jessica w programie "Rolnik szuka żony" zasłynęła z zamiłowania do mocnego makijażu i medycyny estetycznej. Dzięki temu, że była w show bardzo charakterystyczną postacią, szybko zaskarbiła sobie sympatię ludzi. "Bez Dżess ten program drastycznie straci oglądalność i będą nudy, więc nawet krytykowana jest niezbędna, o niej się nie zapomina" - pisano ówcześnie w komentarzach. Kiedy pojawiła się na gospodarstwie rolnika, miała duże szanse, jednak uczestnik miał jedno "ale". Poprosił Jessicę, aby zrezygnowała z mocnego makijażu. Nie była tym zachwycona. "Tak, mogę się na delikatniejsze kolory malować, ale nie żebym też była wyblakła" - mówiła. Już po zakończeniu programu chętnie pokazywała się w wersje sauté. Zobacz tutaj

Trzy lata po występie w TVP w 2021 roku Jessica się zaręczyła, jak wybranek był przewodnikiem turystycznym. "Jesteśmy razem od marca tego roku. Ma na imię Ryszard, tylko ja do niego mówię Ricardo. Znalazłam tego jedynego, przystojny, wyższy ode mnie, nie pije i dba o mnie bardzo" - mówiła o ukochanym w rozmowie z serwisem Telemagazyn. Niestety życie zweryfikowało ich relację i okazało się, że Ricardo nie jest tym jedynym. Jak się okazuje, w życiu uczestniczki programu "Rolnik szuka żony" pojawiła się nowa miłość. Jak na razie niewiele wiadomo o jej nowym partnerze, ale biorąc pod uwagę czułe gesty, łączy ich coś więcej niż przyjacielska więź. 

 

"Rolnik szuka żony". Niedługo program wraca z nową edycją. Kogo zobaczymy w show?

W Wielkanoc wyemitowano wizytówki nowych kandydatów do kolejnego sezonu programu "Rolnik szuka żony". Jeden z uczestników od razu przykuł uwagę widzów. Po tym, jak kandydat zaprezentował się w pierwszym odcinku, widzowie twierdzą, że 33-letni Adam wygląda jak książę William. Podobieństwa doszukali się nawet w uszach kandydata i przyszłego króla wielkiej Brytanii. Więcej przeczytasz tutaj

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.