Nowy uczestnik "Rolnik szuka żony" przykuł uwagę widzów. Porównują go do... księcia Williama. "Jak żywy!"

Adam to uczestnik nowej edycji "Rolnik szuka żony". Po tym, jak kandydat zaprezentował się w pierwszym odcinku, widzowie twierdzą, że 33-latek wygląda jak książę William.

Dziesiąta edycja wiejskiego show matrymonialnego "Rolnik szuka żony" ruszyła pełną parą. Premiera specjalnego odcinka odbyła się w święta wielkanocne. W premierowym epizodzie mogliśmy przyjrzeć się nowym uczestnikom. Do jednego z nich należy Adam - mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego i właściciel 30-hektarowego gospodarstwa rolnego. 33-latek wywołał w internecie lawinę komentarzy internautów, którzy porównują go do... księcia Williama!

Zobacz wideo W jaki sposób swoje domy urządzili uczestnicy programu "Rolnik szuka żony"?

Adam z "Rolnik szuka żony" łudząco podobny do księcia Williama

Jak dowiedzieliśmy się z zerowego odcinka, Adam ma 181 cm wzrostu, blond włosy i niebieskie oczy. Uczestnik lubi sport i przez pewien czas trenował sztuki walki oraz kick-boxing. Praca na roli daje mu pewną swobodę w planowaniu wolnego czasu, dlatego ma czas na rozwijanie swoich pozostałych pasji. Należą do nich rękodzieło z drewna i metalu, informatyka i podróże. Ambitny 33-latek ma też w planach rozpocząć naukę hiszpańskiego. Uczestnik bardzo spodobał się widzom, którzy momentalnie zauważyli jego podobieństwo do członka rodziny królewskiej.

Przecież to książę William jako żywy!
Książę William to przecież.
Mega podobny do księcia Williama! - czytamy opinie w internecie.

Artur z "Rolnik szuka żony" zyskał łatkę przystojniaka

Wśród zaprezentowanych przez TVP uczestników znalazło się sześciu panów i dwie panie. Każdy z nich marzy o poważnym związku i założeniu rodziny. Oprócz Adama, widzom spodobał się również Artur, który zyskał już łatkę "przystojniaka". 28-latek prowadzi razem z rodzicami stuhektarowe gospodarstwo w województwie mazowieckim. Zajmuje się tam produkcją mleka.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.