Córka Cristiano Ronaldo skończyła rok. Piłkarz zwrócił się do niej w poście na Instagramie. Poruszył fanów

Cristiano Ronaldo opublikował zdjęcie z córką. Piłkarz złożył dziewczynce poruszające życzenia z okazji pierwszych urodzin.

W ubiegłym roku Cristiano Ronaldo i jego partnerka Georgina Rodriguez poinformowali fanów o tragedii, która ich spotkała. Ich syn Angelo zmarł podczas porodu. Georgina była jednak w bliźniaczej ciąży i na świat przyszła Bella Esmeralda. Dziewczynka właśnie skończyła roczek. Przy okazji jej pierwszych urodzin słynny piłkarz opublikował wzruszający post. Fani byli zachwyceni.

Zobacz wideo Cristiano Ronaldo obcinany przez swoją partnerkę. Niecodzienna zmiana fryzury

Cristiano Ronaldo zwrócił się do rocznej córki: Tatuś bardzo cię kocha

Cristiano Ronaldo wstawił na Instagram zdjęcie z córką. W pięknych słowach zwrócił się bezpośrednio do Belli Esmeraldy. Złożył jej też życzenia urodzinowe. Ten wpis z pewnością rozczulił fanów piłkarza. Pod zdjęciem zaroiło się od życzeń i zachwytów nad dziewczynką. 

Szczęśliwego pierwszego roku życia kochanie. Tatuś bardzo cię kocha! - napisał Cristiano Ronaldo na Instagramie.
 

Cristiano Ronaldo jest ojcem piątki dzieci

Przez lata swojej kariery Ronaldo był w związkach m.in. z angielskimi modelkami Alice Goodwin i Gemmą Atkinson. Później zaczął się spotykać z rosyjską modelką Iriną Shayk. To właśnie z nią zapozował na okładce majowego wydania hiszpańskiej edycji magazynu "Vogue". Cristiano Ronaldo od kilku lat związany jest z hiszpańską modelką Georginą Rodriguez. W 2017 roku na świat przyszła pierwsza córka pary, Alana Martina. Poza dwiema córkami z obecną partnerką piłkarz ma jeszcze trójkę dzieci. W 2010 roku urodził się jego syn Cristiano Junior, a w 2017 roku bliźniaki - Mateo i Eva Maria. Tożsamość ich matki nie jest jednak powszechnie znana. 

Cristiano Ronaldo, Georgina RodriguezCristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez Fot. Instagram.com/cristiano

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.