Roztańczona córka Lary Gessler zaczyna weekend. To nagranie to sama słodycz. "Nena ogłasza piąteczek"

Lara Gessler udostępniła uroczy moment z córką. Restauratorka pokazała wygibasy Neny. Dwulatka ma talent muzyczny?

Lara Gessler od prawie trzech lat spełnia się w roli matki. Restauratorka i jej mąż Piotr Szeląg zostali rodzicami w 2020 roku. Mają dwójkę dzieci. Starsza córka, Nena, ma dwa lata. Pół roku temu doczekali się również syna Bernarda. Gessler jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym z fanami. Na jej profilu nie brakuje zdjęć z dziećmi i mężem. Tym razem pokazała tańczącą Nenę. 

Zobacz wideo Lara Gessler o swoim podobieństwie do rodziców. "Jak ktoś mi mówi 'podobna do mamy', to mówię: nie widziałaś taty" [fragment podcastu femiTALK]

Córka Lary Gessler radośnie tańczy na Instagramie

Córka Magdy Gessler doczekała się aż 273 tysięcy obserwujących na swoim profilu na Instagramie. Lara Gessler chętnie udostępnia kulisy macierzyństwa w sieci. Nie ma też oporów przed pokazywaniem intymnych momentów. Często relacjonuje różne sytuacje z życia rodzinnego. Tym razem zdecydowała się wrzucić uroczy filmik z Neną w roli głównej. Dwulatka z radością zaprezentowała swoje umiejętności taneczne. Chwyciła nawet za gitarę!

Córka Lary Gessler tańczy na InstagramieCórka Lary Gessler tańczy na Instagramie fot. https://www.instagram.com/lara_gessler/

Nie sposób nie zauważyć, że córka Lary Gessler wyjątkowo dobrze czuje muzykę. Pod zdjęciem można zobaczyć podpis "Nena ogłasza piąteczek". Wygląda na to, że obie panie zamierzają dobrze się bawić w weekend. Warto podkreślić, że posty Lary Gessler cieszą się dużą popularnością. Fani restauratorki uwielbiają oglądać jej rodzinną scenerię. Pod postami często zostawiają miłe komentarze. Więcej zdjęć dzieci celebrytki znajdziecie w galerii.

Dzieci Lary Gessler miały problemy ze zdrowiem

Na początku roku fani Lary Gessler byli zaniepokojeni stanem zdrowia jej dzieci. Jak się okazało, u Neny i Bernarda zdiagnozowano wirusa RSV. Na szczęście pociechy restauratorki szybko wyzdrowiały. Jakiś czas później niepokój internautów wywołało zdjęcie dwulatki, która wyginała nogi w kształt litery "W". Lara Gessler szybko uspokoiła obserwatorów. Po konsultacji z lekarzem wyszło na jaw, że Nena ma zespół nadmiernej ruchomości stawów, znany jako nadgiętkośćZOBACZ TEŻ: Wygląda jak Jennifer Lopez. Zauważyła ją sama gwiazda. "To jakieś szaleństwo"