Lara Gessler staje na głowie i chwali się salonem. Ogromny, kolorowy obraz na ścianie robi robotę. Jest moc

Lara Gessle pokazała fanom, jak stoi na głowie. My jednak zwróciliśmy uwagę na stylowy obraz. Jest gigantyczny!

Lara Gessler jest córką Magdy Gessler. Mimo że wychowała się w znanej rodzinie restauratorów, stara się budować karierę na własnych warunkach. Córka osobowości telewizyjnej TVN-u pisze książki kulinarne i zajmuje się na co dzień cukiernictwem. W social mediach pokazuje kulisy zdrowego stylu życia, który prowadzi. Ostatnio podzieliła się fotografią, na której widać, jak stoi na głowie. Wybrała imponującą pozycję, ale to salon skradł całe show. Jest stylowo i trochę w klimacie retro. Gigantyczny obraz robi całą robotę.

Polecamy: Lara Gessler wspomina dzieciństwo. Kawior na tostach i mafia za oknem. "Rozładowywałam magazynek"

Zobacz wideo Cukierniczka Lara Gessler o tym, jak wybrać najlepszy pączek [fragment podcastu femiTALK]

Lara Gessler i jej niesamowita forma. Stanęła na rękach a w tle widzimy gigantyczny obraz

Lara Gessler pochwaliła się na Instagramie wyjątkowym zdjęciem. Kobieta ma świetną formę sportową, co potwierdziła trudną pozycją w jodze. Córka Magdy Gessler stanęła na głowie i pochwaliła się wysportowaną sylwetką. Trzeba przyznać, że całe zdjęcie prezentuje się imponująco. 

 

To, co szczególnie zwraca uwagę, to stylowy salon, który można było zauważyć. Lara Gessler zdecydowała się na stylową, beżową sofę w klimacie lat 70. Do tego dobrała kolorowy pled w skandynawskim stylu. Najważniejszym jednak punktem całego salonu jest gigantyczny obraz. Ciekawe, czy przy wyborze dzieła pomagała Magda Gessler, ponieważ jest bardzo kolorowe i nietuzinkowe. Do namalowania obrazu użyto żywych, energicznych barw. Wybija się kolor pomarańczowy oraz niebieski, który pięknie zgasił malarskie dzieło.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.