Lara Gessler wyjaśnia zmartwionym fanom stan zdrowia jej córki. "Przedyskutowane z lekarzem"

Ostatnio Lara Gessler podzieliła się na Instagramie zdjęciem bawiącej się córki. Czujnych internautów zaniepokoił sposób, w jaki dziewczynka siedzi. Lara Gessler zdążyła to już skonsultować z lekarzem. Teraz uspokaja fanów.

Lara Gessler jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci. Córka słynnej restauratorki jakiś czas temu założyła własną rodzinę. Wraz z mężem Piotrem Szelągiem wychowują dwuletnią córkę Nenę i półrocznego syna Bernarda. Lara Gessler aktywnie prowadzi media społecznościowe, gdzie chętnie pokazuje czas spędzany wspólnie z rodziną. Pod koniec grudnia Lara Gessler trafiła z kilkumiesięcznym synem do szpitala. Okazało się, że mały Bernard ma wirus RSV. Stan jej syna okazał się stabilny i maluch dość szybko do siebie doszedł. Natomiast niedawno fanów celebrytki zaniepokoił sposób, w jaki siedzi jej córka Nena. Teraz Lara Gessler postanowiła sprostować sytuację i rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Zobacz wideo Magda Gessler zachwycona manierami wnuczki: Elegancka Nena

Lara Gessler uspokaja fanów 

W połowie stycznia Lara Gessler na InstaStories opublikowała zdjęcie, na którym jej córka Nena siedzi na podłodze i bawi się kolorowymi zabawkami. Dociekliwych internautów bardzo zaniepokoił fakt, że mała dziewczynka, siedząc, układa nogi w literę "W". Niemalże natychmiast zaczęli zasypywać celebrytkę pytaniami, z czego to wynika. Dość szybko wyszło na jaw, że sposób siedzenia córki nie umknął czujnej Larze Gessler, która już zdążyła skonsultować to ze specjalistą. Okazało się, że mała Nena mierzy się z tzw. nadgibkością. 

Kochani, wszystkich troskliwych, którzy do mnie piszą, uspakajam. Nena ma nadgibkość i spokojnie może siedzieć w literę "W". Przedyskutowane z lekarzem - napisała w relacji na Instagramie. 

Lara GesslerLara Gessler fot. Instagram/ lara_gessler

Nadgibkość polega na tym, że stawy mają tendencję do większego niż przeciętnie zginania lub prostowania się. To wyjaśniałoby skłonności dziewczynki do układania nóg w literę "W" podczas siedzenia. Wszystko wskazuje na to, że Lara Gessler w porę zareagowała i omówiła stan zdrowia córki z odpowiednim lekarzem

Więcej o: