Lara Gessler pytana o utratę kilogramów po ciąży. Odpowiedziała. "Powiem totalnie szczerze"

Lara Gessler zorganizowała dla fanów serię pytań i odpowiedzi. Jedna z internautek zapytała celebrytkę o utratę kilogramów po ciąży. Padły szczere słowa

Lara Gessler start popularności zawdzięcza głównie swojej znanej mamie, Magdzie Gessler, gwieździe "Kuchennych rewolucji". Córka celebrytki także zajmuje się gastronomią, a konkretnie cukiernictwem. Do tej pory wydała dwie książki kulinarne, jest też współwłaścicielką kilku restauracji. Prywatnie Lara jest matką dwójki dzieci - córki Neny i syna Bernarda. Jedna z internautek zapytała influencerkę o utratę kilogramów po ciąży. Padła szczera odpowiedź. 

Zobacz wideo Magda Gessler zachwycona manierami wnuczki: Elegancka Nena

Lara Gessler o dobrej kondycji po drugiej ciąży: To głównie geny i fakt, że karmię piersią

Lara Gessler jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją blisko 270 tysięcy użytkowników. Celebrytka chętnie organizuje swoim fanom serię pytań i odpowiedzi. Jedna z internautek poruszyła kwestię utraty zbędnych kilogramów po ciąży. 

Jak to robisz, że wyglądasz tak świetnie po drugiej ciąży? Bez nadmiaru kilogramów i tym podobnych? - spytała Larę Gessler obserwatorka na Instagramie.

Lara Gessler odniosła się do tej kwestii. Przyznała przy tym, że jej zasługa jest niewielka. 

Powiem totalnie szczerze. Myślę, że mała jest w tym moja zasługa. Myślę, że to głównie geny i fakt, że karmię piersią. Na pewno fakt, że ćwiczyłam większość życia pomaga, ale przyznałabym temu 10 proc. zasługi. Niestety. Mało to sprawiedliwe - przyznała Lara Gessler.

Lara Gessler screenLara Gessler screen Fot. Instagram.com/lara_gessler

Więcej zdjęć Lary Gessler znajdziesz w galerii na górze strony. 

Przypomnijmy, że Lara Gessler w 2017 roku wzięła ślub z Pawłem Ruczem - barmanem jednej z warszawskich restauracji. Związek nie przetrwał jednak próby czasu, a rozwód nastąpił dwa lata później. Wkrótce córka Magdy Gessler związała się z prawnikiem Piotrem Szelągiem. Mówili, że mają zamiar być "rzymskim małżeństwem", ale szybko stanęli na ślubnym kobiercu. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.