Anna Lewandowska w zimowym ogrodzie, tylko spójrzcie na ten przeszklony sufit. Odsłoniła też sypialnię

Anna Lewandowska chętnie zdradza kadry z wnętrza domu. Tym razem trenerka "zaprosiła" obserwatorów do sypialni. Pokazała też ogród zimowy.

Anna i Robert Lewandowscy są właścicielami wielu nieruchomości w kraju i za granicą. Mają dom w Barcelonie, na Majorce, na Mazurach i w Warszawie. Każda z nich jest gustownie urządzona. Lewandowska na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad pięć milionów osób, chętnie zdradza zakamarki licznych posiadłości. Obecnie trenerka przebywa w Polsce. Fanów "zaprosiła" do sypialni i nie tylko.

Zobacz wideo Anna Lewandowska w drodze do Polski. Opowiedziała o tym, jak aktywnie zaczęła dzień

Tak prezentuje się sypialnia Lewandowskich

Trenerka rzadko pokazuje wnętrze sypialni. Tym razem zrobiła wyjątek, a wszystko przez nowy cykl na profilu związany z jakościowym snem. Anna Lewandowska pokazała kadr pokoju, na którym widać łóżko z beżowym wezgłowiem. Nad nim znajduje się obraz w jasnej ramie. Na ścianie obok wisi ogromne lustro. Ściany w sypialni mają dwa kolory, są białe i ciemno grafitowe. Z sufitu zwisa lampa z czarnym, ażurowym abażurem. W odbiciu lustra widzimy drewnianą dekoracyjną drabinę, która ma funkcję wieszaka. W pokoju znajduje się więcej plakatów, nie są jednak powieszone, a są oparte o podłogę. 

Anna Lewandowska sypialniaAnna Lewandowska sypialnia Fot. @annalewandowska

Anna Lewandowska Anna Lewandowska pokazała dom mamy. Wygląda jak z filmu. Te okna kradną show

Lewandowska ma w domu ogród zimowy 

Trenerka pokazała też inny kadr domu w Polsce. To ogród zimowy, który urządzony jest w boho stylu. Okna znajdują się na całej powierzchni, również na suficie. W kącie stoją dwie ogromne donice z kwiatami. Centralne miejsce zajmuje jasny fotel i pufa. Na jasnej, drewnianej podłodze ułożonej w jodełkę znajduje się beżowo-czarny dywan. Nie zabrakło przykuwających oko dodatków w postaci drewnianego stolika z ciekawą podstawą i rzeźbą znajdującą się na blacie. Wnętrze jest bardzo przytulne.

Anna Lewandowska domAnna Lewandowska dom Fot. @annalewandowskaWięcej o: