Ariana Grande przerwała milczenie. Odpowiada na komentarze dotyczące wyglądu. "Byłam na antydepresantach i piłam"

W ostatnim czasie fani Ariany Grande zaczęli się martwić o idolkę. Wszystko za sprawą najnowszych zdjęć wokalistki, na których widać, że - zdaniem internautów - straciła na wadze. To spowodowało lawinę komentarzy, na które gwiazda zareagowała.

Ariana Grande jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek. Fani, prócz niesamowitego talentu wokalnego, są pod ogromnym wrażeniem jej wyglądu. Gwiazda zawsze prezentuje się nienagannie w dopracowanych stylizacjach i nieskazitelnym makijażu. W ostatnim czasie do mediów zaczęły napływać zdjęcia, na których widać, że celebrytka wyraźnie schudła. Odniosła się do komentarzy, które otrzymała. 

Zobacz wideo Fanki proszą Viki Gabor o porady. Sama pisała do Ariany Grande

Ariana Grande prosi fanów o niekomentowanie cudzego wyglądu

Ariana Grande raczej stara się nie odnosić do internetowych dyskusji na jej temat, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Na TikToku ukazał się film, w którym odniosła się do komentarzy na temat tego, jak wygląda. Uważa, że nie powinno się przykuwać aż tak dużej uwagi do tego, jak prezentują się inne osoby. Rozumie, że słowa fanów sugerujące, że "niknie w oczach" mogły być pokierowane troską o nią. Mimo to uważa, że takie zachowanie jest nie na miejscu. Nawet jeśli są to komplementy, czy zainteresowani fanów na temat jej zdrowia i samopoczucia.

Myślę, że powinniśmy być łagodniejsi i z większą wstrzemięźliwością komentować ludzkie ciała, niezależnie od intencji. Jeśli wydaje ci się, że mówisz coś miłego albo w dobrej wierze, cokolwiek to jest, zdrowe czy niezdrowe, duże czy małe, seksowne czy niezbyt seksowne, powinniśmy starać się to ograniczać - zaczęła Ariana Grande.

Ariana Grande przyznała, że była na antydepresantach 

Znaczna część komentarzy dotyczących wyglądu Ariany Grande odnosiła się do tego, że w przeszłości miała wyglądać dużo zdrowiej. Piosenkarka wyznała, że jeszcze kilka lat temu czuła się fatalnie. Mało jadła i była na antydepresantach. Podkreśla, że ciężko jest zdefiniować to, czy ktoś "wygląda zdrowo" i nigdy nie zdajemy sobie sprawy z tego, z czym inni się aktualnie zmagają.

Chcę też tylko powiedzieć: po pierwsze, jest wiele rodzajów piękna. Jest wiele różnych sposobów, aby wyglądać zdrowo i pięknie. Dla mnie osobiście, ciało, do którego porównywaliście moje obecne ciało, było jego najmniej zdrową wersją. Byłam na wielu antydepresantach i piłam po nich, źle się odżywiałam i byłam w najgorszym punkcie mojego życia, kiedy wyglądałam w sposób, który uważacie za zdrowy, w rzeczywistości dla mnie to nie było zdrowe.
Więcej o: