Jolanta Fraszyńska pozuje z ukochanym i córką. Nastka ma już 33 lata. Wybrali się na spacer

Jolanta Fraszyńska z okazji świąt podzieliła się w sieci rodzinnym zdjęciem. Zapozowała na nim z partnerem i dorosłą córką.

Jolanta Fraszyńska dała się poznać szerszej widowni za sprawą serialu TVP - "Na dobre i na złe". Aktorka później zdecydowanie mniej grała w produkcjach telewizyjnych, aż w 2018 roku pokazała swój talent w serialu "Leśniczówka" transmitowanym w Telewizji Publicznej. Poza projektami zawodowymi Fraszyńska skupia się także na rodzinie, o której nie często mówi w mediach społecznościowych. Tym razem zrobiła wyjątek i wstawiła na Instagramie rodzinny kadr. Tak rodzina Fraszyńskiej spędziła wielkanocne święta. 

Zobacz wideo Glapiński obawia się o telewizję: Elicie marzy się, żeby było jedno obowiązujące stanowisko

Jolanta Fraszyńska pochwaliła się zdjęciem z bliskimi. Jej córka wygląda jak Irina Shayk

Aktorka nie lubi za dużo opowiadać o swoim życiu prywatnym. Jeżeli chodzi o jej relacje, to wiadomo jedynie tyle, że jest dwukrotnie rozwiedziona. Przez cztery lata Jolanta Fraszyńska była żoną Roberta Gonery, z którą ma córkę - 33-letnią Nastazję. Później związała się z Grzegorzem Kuczeriszką i ma z nim córkę Anielę. Relacja nie przetrwała próby czasu i zakończyła się rozwodem. Teraz aktorka wrzuciła do sieci zdjęcie z córką z pierwszego małżeństwa. 

 

Na zdjęciu widać, że Nastazja ma wyjątkową urodę i wygląda jak znana modelka Irina Shayk. Kobieta poszła w ślady znanych rodziców i także wybrała ścieżkę filmową. Jest reżyserką filmową, scenarzystką i absolwentką PWSFTviT w Łodzi. Kto wie, może kiedyś wyreżyseruje jakiś film, w którym zagra jej znana mama.

Jolanta Fraszyńska - życie prywatne

Jolanta Fraszyńska mimo ogromnej popularności poczuła, że musi zmienić swoje życie o 180 stopni. Aktorka wyprowadziła się z Warszawy i spokój odnajduje poza miastem. To tam znajduje spokój i zajmuje się hodowlą kwiatów i warzyw, które zasadziła jeszcze w czasie pandemii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.