Hilary Swank została mamą! 48-letnia aktorka urodziła bliźniaki. Znamy ich płeć

Hilary Swank została mamą. 48-letnia aktorka wraz z mężem Philipem Schneiderem powitała bliźnięta. Świeżo upieczeni rodzice pokazali zdjęcia pociech.

Pod koniec jesieni 2022 roku Hilary Swank poinformowała fanów, że zostanie mamą. Dodała także, że spodziewa się bliźniąt. Jak się okazało, dzieci aktorki i jej męża Philipa Schneidera przyszły na świat w Lany Poniedziałek. Para opublikowała ich zdjęcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. W opisie pod postem na Instagramie zdradzili również szczegóły. 

Zobacz wideo Fagata o ciąży Wersow. Też chciałaby być młodą mamą!

Hilary Swank została mamą

Hilary Swank i Philip Schneider są małżeństwem od 2018 roku. Para stanęła na ślubnym kobiercu po dwóch latach związku. Aktorka wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że bardzo marzy o potomstwie. W 2022 roku ogłosiła, że jest w ciąży. W sieci zawrzało. Wszystko przez wzgląd na wiek Swank, która wówczas miała 47 lat. Na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się dużo komentarzy. Część fanów gratulowała przyszłym rodzicom. Niektórzy jednak negatywnie oceniali decyzję o późnym macierzyństwie. Pomimo tego, gwiazda nie ukrywała swojej radości. 

 

Warto podkreślić, że ciąża po 40-stce jest obecnie popularna. Wiele gwiazd zdecydowało się na macierzyństwo w takim wieku. Wśród nich są między innymi Cameron Diaz, Halle Berry czy Nicole Kidman. Grono mam poszerzyła już Hilary Swank. Aktorka niedawno informowała fanów, że ma ustalony termin porodu na 16 kwietnia. Jak się okazało, dzieci nieco się pospieszyły. Razem z mężem powitała pociechy w święta wielkanocne. Opublikowała także zdjęcie, na którym trzyma je na rękach. 

Hilary Swank zdecydowała się na macierzyństwo w późnym wieku

W trakcie trwania ciąży Hilary Swank pokazywała, że nie przejmowała się złośliwymi komentarzami. Choć wokół późnego macierzyństwa zebrało się wiele stereotypów, gwiazda nie zwracała uwagi na docinki hejterów. Aktorka wielokrotnie chwaliła się ciążowym brzuchem. Na swoim profilu na Instagramie zamieszczała wiele zdjęć z tego okresu. Ponadto, podkreślała ciążę podczas różnych wystąpień publicznych. Swank wyjaśniła fanom, że zdecydowała się na dziecko po 40-stce, ponieważ to właśnie wtedy spotkała idealnego partnera, a wcześniej skupiała się na karierze. Przyznała, że chciała znaleźć czas na wszystko. 

 

Hilary Swank i Philip Schneider doczekali się bliźniąt. Poinformowali o tym fanów za pomocą mediów społecznościowych. Aktorka wstawiła zdjęcie z dziećmi na swój profil na Instagramie. Jak się okazało, para powitała na świecie córkę i syna. Swank wyznała, że nie było łatwo, ale zdecydowanie było warto. Pod rozczulającym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani gratulowali świeżo upieczonym rodzicom! ZOBACZ TEŻ: Aleksandra Domańska święta spędziła w szpitalu. "Uklękłam na podłodze"