Hilary Swank jest w ciąży. 48-letnia aktorka urodzi bliźniaki w "niezwykłym" terminie

Laureatka Oscara już niedługo wcieli się w nową życiową rolę. Hilary Swank zdradziła radosną nowinę w programie "Good Morning America". Aktorka wyznała, że bardzo długo czekała na ten moment, a jej szczęście będzie podwójne.

Hilary Swank i jej mąż Philip Schneider już niedługo zostaną rodzicami. Małżeństwo spodziewa się bliźniąt. Aktorka podzieliła się informacją w programie "Good Morning America". Na jej twarzy widniał ogrom emocji, a w rozmowie z dziennikarzami nie ukrywała radości i ekscytacji. 

Hilary Swank ogłosiła radosną nowinę. Aktorka wkrótce zostanie mamą

Hilary Swank i Philip Schneider pobrali się w 2018 roku po dwóch latach znajomości. Niedawno aktorka gościła w programie "Good Morning America", gdzie przekazała całemu światu radosną nowinę. 

To coś, na co długo czekałam. Będę mamą. I to nie jednej pociechy, lecz dwóch. Nie mogę w to uwierzyć. Miło jest móc o tym powiedzieć i się tym dzielić - powiedziała Hilary Swank w programie "Good Morning America".

Długo oczekiwaną informacją aktorka pochwaliła się także w mediach społecznościowych. Pokazała serię zdjęć, na których czule dotyka brzuch. 

 

Podczas występu w "The Drew Barrymore Show" Swank zdradziła termin porodu. Okazuje się, że jej pociechy przyjdą na świat w szczególnym dla niej terminie. Dzieci mają się urodzić tego samego dnia, co nieżyjący już tata aktorki 

Przyjdą na świat w jego urodziny - powiedziała Hilary Swank.

Przyszła mama o chęci posiadania dziecka wspominała już kilkanaście lat temu, gdy była żoną Chada Lowe'a. Teraz jej szczęście będzie podwójne. Obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na ciążę po 40. roku życia. Niedawno mamą po raz pierwszy została Katarzyna Sokołowska. Reżyserka pokazów mody urodziła syna w wieku 49 lat. 

Więcej o: