Blanka Lipińska o problemach ze zdrowiem. "Lekarze walczą, aby nie było operacji"

Blanka Lipińska pojawiła się w podcaście Damiana Glinki "StripTalk". Autorka powieści "365 dni" ma problemy ze zdrowiem. Zmaga się z dwiema uprzykrzającymi codzienność dolegliwościami.

O Blance Lipińskiej było ostatnio głośno w kontekście konfliktu z Roksaną Węgiel. Młoda wokalistka w rozmowie z Żurnalistą wyznała, że autorka powieści "365 dni" kilka lat temu nieprzychylnie zmierzyła ją wzrokiem i nie chciała być sfotografowana w jej obecności. Do słów Węgiel w jednym z wywiadów odniosła się Lipińska, która stwierdziła, że została źle odebrana, bo jedynie nie chciała zaszkodzić młodej wokalistce. Więcej przeczytacie tutaj. Co nowego u autorki najpopularniejszych powieści erotycznych w kraju? Blanka Lipińska pojawiła się ostatnio w podcaście SmallTalk i jak się okazuje, jej codziennie życie dalekie jest od ideału. Autorka ma problemy zdrowotne.

Zobacz wideo Lipińska oprowadza po domu: Pokażę wam błędy

Blanka Lipińska o problemach ze zdrowiem. "Lekarze robią wszystko, żeby nie było operacji"

Blanka Lipińska znana jest z otwartości i zawsze szczerze wykłada kawa na ławę. W rozmowie z Damianem Glinką w podcaście "SmallTalk" poruszyła temat zdrowia. Przyznała, że ma problem z plecami. Ból związany jest z przepukliną w odcinku lędźwiowym i z wybitym krążkiem. Gospodarz zapytał autorkę także o najbardziej niespodziewany moment, w którym złapał ją ból. "W trakcie stosunku płciowego! Ale to nie jest niespodziewane, bo jeżeli się ruszasz i jest szansa jakiejś ekwilibrystyki, akrobacji... Więc nie wiem, czy to było niespodziewane" - podkreśliła rozbawiona Lipińska. Jak widać, problemy zdrowotne nadrabia dystansem i poczuciem humoru.

Lekarze starają się zrobić tak, żeby nie było operacji. (...) Ostatnio byliśmy w Poznaniu i siedziałam dosyć dużo, bo 9-10 godzin. Następne dwa dni to była już tylko walka z bólem - powiedziała.
 

Blanka Lipińska o astmie. "Jestem potwornie uczulona na kurz i roztocza"

Autorka "365 dni" ma także problemy z oddychaniem. Wszystko przez astmę alergiczną. Uczulenie na kurz bardzo utrudnia jej codzienne funkcjonowanie. Pisarka jest zmuszona stale monitorować stan zdrowia, a leki i inhalator są jej codziennymi towarzyszami. W studiu podcastu została przyjętą przy różowym futrzanym stole i jak podkreśliła, szybko poczuła tego konsekwencje. "Cały czas mam wrażenie, że mam w gardle włosa, ale to prawdopodobnie przez tego futrzaka" - wyznała.

Człowiek z astmą się dusi (...) Ja mam astmę alergiczną, jestem potwornie uczulona na kurz i roztocza. Mam inhalator, leki, panią doktor i tyle, jakoś to tam sobie leci - podsumowała.
 

Blanka Lipińska zorganizowała ostatnio Q&A dla swoich obserwatorów. Autorka "365 dni" wypowiedziała się na temat Georginy Rodriguez i Anny Lewandowskiej. Stwierdziła, że ta pierwsza jest znana tylko i wyłącznie z tego, że jest partnerką Ronaldo. Kiedy fanka to samo zarzuciła Annie Lewandowskiej, Lipińska podkreśliła, że "Lewa" jest utytułowanym sportowcem i na równi z mężem budowała swoją potęgę. Więcej przeczytacie TUTAJ.

Więcej o: