"Milionerzy". Pytanie o dobry humor zagięło uczestnika. Musiał zadzwonić do taty

W najnowszym odcinku teleturnieju "Milionerzy" nie obyło się bez sporej dawki emocji i trudnych pytań. Hubert Urbański z kolei jak zwykle zagrzewał do walki o pokaźną sumę pieniędzy. Krzysztof Kwieciński szedł po wygraną jak burza.

W czwartkowym odcinku "Milionerów" nie brakowało ogromnych emocji i sporej dawki adrenaliny. W studiu pojawił się Krzysztof Kwieciński, który już kiedyś wziął udział w programie. Prowadzący program Hubert Urbański starał się wprowadzić swobodną atmosferę, jednak przy walce o tak dużą kwotę nie było to proste. Uczestnik poprosił o pomoc publiczność przy pytaniu o wyspę Estyjską.

Zobacz wideo Pytania, które mocno zaskoczyły uczestników teleturnieju "Milionerzy". Odpowiedzielibyście na nie?

W "Milionerach" emocje wzięły górę. Uczestnik zawahał się przy pytaniu za 20 tys. zł.

"Milionerzy" pojawili się na antenie stacji TVN w 1999 roku i niemal natychmiast zjednali sobie sporą rzeszę fanów. Teleturniej od samego początku prowadzi Hubert Urbański, który doskonale odnalazł się w roli gospodarza, który zadaje pytania. Produkcja oparta jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?". Główną nagrodą jest tytułowy milion złotych i wbrew pozorom nie jest tak łatwo go zdobyć. Do tej pory udało się to tylko pięciu osobom. Najwyższą kwotą wygraną w "Milionerach" poszczycić się mogą: Krzysztof Wójcik, Maria Romanek, Katarzyna Kant-Wysocka, Jacek Iwaszko i Tomasz Orzechowski. Ostatni zwycięzca wyszedł ze studia w 2022 roku i od tamtego czasu nikt nie zdobył głównej wygranej.

'Milionerzy'. Odc. 621 "Milionerzy". Hubert Urbański kończy karierę? Pojawiła się nowa prowadząca

"Milionerzy. "Gdy w dobrym jest humorze, to zęby szczerzyć może"

W ostatnim odcinku uwielbianego przez telewidzów programu nie padła główna wygrana. Krzysztof Kwieciński nie zdobył miliona złotych, lecz bardzo pewnie odpowiadał na początkowe pytania. Mężczyzna nie znał odpowiedzi na pytanie dotyczące tego, kto lub co może szczerzyć zęby, gdy jest w dobrym humorze. Pytanie brzmiało: "Gdy w dobrym jest humorze, to zęby szczerzyć może": A. Szczeżuja wuja; B. dziewoja opoja; C. karabela mściciela ; D. pierzasta iranka z ranka. Uczestnik  wykonał telefon do taty i ostatecznie zaznaczył odpowiedź B - "dziewoja opoja". W tak emocjonującym momencie nadeszła pora na reklamy. Okazało się jednak, że uczestnik miał rację.

"Milionerzy". Zarobki Huberta Urbańskiego przyprawiają o zawrót głowy. Na konto mężczyzny wpływa niezła suma

Ciekawostką jest, że Hubert Urbański przed rozpoczęciem kariery w "Milionerach" pracował także w RMF FM, Radiu Kolor i Radiu Zet. Jakiś czas temu "Super Express" postanowił prześledzić zarobki prowadzącego i dotarł do przyprawiającej o zawrót głowy kwoty. Podobno mężczyzna za jeden sezon teleturnieju zarabia nawet 250 tys. zł.

Więcej o: