"Milionerzy". Hubert Urbański kończy karierę w TVN? W programie zagościła nowa prowadząca

Za nami kolejny odcinek "Milionerów". Widzowie mogli być w szoku. Hubert Urbański nie wystąpił sam. Wyjątkowo przed kamerami pojawiła się dwójka prowadzących. Kim jest blondwłosa kobieta u boku prezentera?

"Milionerzy" to jeden z najpopularniejszych polskich teleturniejów. Program od samego początku, czyli od 1999 roku prowadzony jest przez Huberta Urbańskiego. Nie da się ukryć, że 621. odcinek "Milionerów" należał do wyjątkowych. Wszystko za sprawą nowej prowadzącej, która pojawiła się w studiu. U boku Huberta Urbańskiego wystąpiła młoda kobieta o jasnych włosach. Jej twarzy próżno było wcześniej szukać w telewizji. Kim jest nowa tajemnicza prowadząca? To Olga Zagoszczuk, która wygrała licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zobacz wideo Małgorzata Ohme o hejcie po "Milionerach": Nie zgłosiłam się tam, bo uważam, że jestem omnibusem

"Milionerzy". Koniec kariery Huberta Urbańskiego? W programie pojawiła się nowa prowadząca 

Trzeba przyznać, że nowa sytuacja w "Milionerach" była zaskoczeniem dla wszystkich. Widzowie aż przecierali oczy ze zdziwienia, gdy przed kamerami pojawiła się dwójka prowadzących. Hubert Urbański zazwyczaj występuje solo, tym razem pojawił się jednak w duecie. Szybko stało się jasne, że pani Olga wygrała licytację charytatywną, dzięki której mogła spełnić marzenie i wystąpić jako gospodyni programu rozrywkowego. Prowadzący zapowiadając ją, nie szczędził miłych słów.

Olga jest dzisiaj razem z nami, bo wygrała licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i razem ze mną poprowadzi ten program. Poproszę o duże brawa dla Olgi! - zapowiedział Urbański.

Olga Zagoszczuk bez wątpienia była podekscytowana i pełna pozytywnych emocji. Promienny uśmiech nie schodził jej z twarzy. Już na początku gry gościnna prowadząca powitała w studiu uczestników i zaprosiła ich do wzięcia udziału w eliminacjach. Niestety, na tym jej rola się zakończyła. Po wypowiedzianych słowach Hubert Urbański poprosił ją, by zajęła miejsce na widowni. Pani Olga nie mogła zatem się sprawdzić jako osoba zadająca pytania i rozwiewająca wszelkie wątpliwości wśród uczestników "Milionerów". Miała jednak okazję zapowiedzieć przerwę na reklamy, a później wznowić rozgrywkę.

Witamy w "Milionerach" po przerwie. Hubercie, czy powiesz nam, jaka jest poprawna odpowiedź? - powiedziała Zagoszczuk.

"Milionerzy". Ciekawe pytania z poprzednich odcinków

W 621. odcinku "Milionerów" wystąpiła pani Julia, tatuażystka z Gdańska. Początkowo kobieta szła jak burza, udzielając kolejnych poprawnych odpowiedzi. Do czasu gdy usłyszała pytanie o tytuł baśni. To zagadnienie całkowicie zbiło ją z tropu. Nie pomogło nawet wykorzystanie dwóch kół ratunkowych. Z kolei w 620. odcinku "Milionerów" o główną wygraną walczył pan Jakub z Częstochowy. Wszystko szło dobrze, dopóki nie padło patowe pytanie z dziedziny botaniki. Uczestnik do końca nie był pewny, jaką odpowiedź powinien zaznaczyć. Dlatego zdecydował się na zakończenie gry. Pan Jakub opuścił studio bogatszy o 75 tysięcy złotych. Jesteście fanami "Milionerów"? Premierowy odcinek programu zostanie wyemitowany 3 kwietnia o godzinie 20:55 na antenie TVN.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.